SEZON 2019/2020

2019/2020

22.12.2019
Koniec roku bez punktów

Pięćdziesiąt minut konfrontacji krynickich żaków z rówieśnikami z Krakowa rozpaliło nadzieję na przerwanie długiej serii ligowych porażek młodych katehetów, ale w końcówce meczu goście złapali mocny przysłowiowy wiatr w żagle. Bez skrupułów wykorzystali nadarzające się okazje i w szybkim tempie z remisu doprowadzili do wysokiej wygranej odbierając definitywnie mineralnym szansę na pozyskanie jeszcze w starym roku tak wyczekiwanych punktów.

Gospodarze postawili się rywalom i bardzo długo trzymali wysoko gardę, mobilizującą mogła być chęć rewanżu za dwucyfrową porażkę w poprzednim pojedynku obydwu zespołów. Pasy objęły prowadzenie w czwartej minucie grając w liczebnej przewadze, ale na nic więcej kryniczanie długo nie pozwalali, w końcu sami trafili do siatki wyrównując wynik tuż po pierwszej przerwie. Nie na długo. Chwila dekoncentracji kosztowała wysiłek ponownego szukania okazji do remisu, który przyniosło skutecznie wykorzystane osłabienie przyjezdnych w trzeciej części meczu. Strata kolejnego gola w kontekście sumiennie odrabianych dotychczas strat mogła nie wydawać się czymś nadzwyczajnym tymczasem okazała się kamyczkiem wzruszającym lawinę. W trzy minuty krakowianie zaliczyli jeszcze trzy trafienia kończąc spotkanie wynikiem 6-2 i pozbawiając krynicką młodzież szans na przełamanie czarnej serii. Na kolejną okazję młodzi kateheci muszą poczekać do Nowego Roku.

20.12.2019
UKS KTH - Cracovia 2 - 6 (0-1,1-1,1-4)
    0 - 1 03:47 Pabis Paweł - Parcz Jakub (+1)
    1 - 1 23:26 Laurosiewicz Mateusz - Majerczyk Tomasz
    1 - 2 30:21 Ślusarek Jakub - Gumiński Szymon
    2 - 2 47:54 Laurosiewicz Mateusz - Majerczyk Tomasz, Pawlik Dawid (+1)
    2 - 3 50:58 Synowiec Adam - Najder Maksymilian
    2 - 4 56:23 Gumiński Szymon
    2 - 5 57:29 Janeczek Jakub - Gumiński Szymon
    2 - 6 59:23 Janeczek Jakub - Parcz Jakub

kary: UKS KTH 16 min. - Cracovia 32 min.
sędziowali: N.Szczerba i A.Krok

UKS KTH Krynica-Zdrój:
Igor Tyczyński, od 30:21 Szymon Chabior - Emilia Nosal (2), Tomasz Ptaszek (2); Mateusz Laurosiewicz, Dawid Pawlik, Tomasz Majerczyk (2) - Maksym Makuch, Wiktor Klimczak; Mateusz Ćwik, Mateusz Machał (4), Dominik Bober (2) - Adam Gajewski; Michał Sobczak, Franciszek Zygmunt (4), Jakub Mosior - trener Adrian Chabior