SEZON 2020/2021

2020/2021

09.01.2021
ŻM: punkty pojechały do Krakowa

Inauguracja hokejowej rywalizacji żaków młodszych UKS KTH w 2021 r. nie zaowocowała punktowymi zdobyczami. Była walka, były gole, ale niezwykle wyrównany pojedynek na swoje konto zapisali rywale z Grodu Kraka.

Początek starcia był dla gospodarzy bardzo udany, trzy szybko zdobyte gole zaskoczyły gości i pozwalały kryniczanom prowadzić grę na swoich warunkach, jednak sztuka ta się nie powiodła. Młode Pasy dały bolesną ripostę w trzy minuty pod koniec pierwszej tercji doprowadzając do wyrównania. Po przerwie to katehetom przypadła rola odrabiania strat, ale odpowiedzieli celnie na obydwie zdobycze przyjezdnych i po czterdziestu minutach meczu rezultat nadal był remisowy. Trzecią odsłonę otworzył jeszcze jeden gol krakowian, zacięta walka o zmianę wyniku trwająca do ostatnich sekund spotkania nie przyniosła efektów i to celne trafienie gości okazało się rozstrzygającym. Komplet punktów powędrował pod Wawel i w ligowej tabeli drużyny UKS KTH i Cracovii zrównały się stanem posiadania.

UKS KTH Krynica-Zdrój:
Kruczek Wiktor, od 40:00 Nosal Karol - Jacher Szymon, Potok Jakub; Potok Krzysztof, Obrzut Adam, Ferek Łukasz - Baut Bartosz, Mosoń Patryk; Dubel Adrian, Makuch Paweł (2), Lubański Adrian - Klimek Tomasz (2), Mordarski Oskar; Zieja Franciszek, Parfenov Andrey (2), Kipiel Mateusz - Hurej Oliwier - trenerzy Dubel Damian, Cieślicki Tomasz

MKS Cracovia Kraków:
Góra Antoni, od 29:41 Hudziak Alicja - Siwy Marcin, Konarski Jakub; Nuckowski Adam (2), Nagy Jakub, Isztok Gabriel - Bugański Alan, Vasilyeu Hleb; Kwaśniewski Wojciech, Krzemień Szymon, Pasternak Adam - Olszewski Michał, Śliż Karol; Gruszecki Maksymilian, Ślusarek Maksymilian, Bobak Jan - Kurek Wiktor - trener Cieślak Marcin