SEZON 2004/2005   Wiadomości | Skład | Mecze | Tabela | Stat | Rywale | Puchar | Sparing || junior | junior mł. | młodzik | żak | żak mł. | mini

2004/2005

31.03.2005
MP młodzików: kateheci poza czwórką

W ostatnim meczu eliminacji mistrzostw Polski młodzików drużyna KTH KM MOSiR uległa Stoczniowcowi Gdańsk i nie awansowała do półfinału.

Było to spotkanie o wysoką stawkę i zgromadziło nieco większą widownię niż zazwyczaj przychodzi na mecze grup młodzieżowych. Hokeiści obydwu drużyn zaprezentowali dobrą i przemyślaną grę, przez co mecz był ciekawy i niezwykle wyrównany, a wynik otwarty do ostatnich minut. Gdańszczanom do awansu wystarczał remis, kateheci spotkanie musieli wygrać, jedną bramkę więcej od przeciwników zdobyli jednak stoczniowcy i to oni awansowali do półfinału. Kryniczanie ostatecznie sklasyfikowani zostali na piątym miejscu.

Z grupy B do dalszej fazy rozgrywek przeszedł także zespół Orlika Opole, który w trzecim meczu eliminacji pokonał Sielca Sosnowiec6-3.

W grupie A o kolejności rozstrzygnął bezpośredni pojedynek pomiędzy MMKS Nowy Targ i Unią Oświęcim. Wygrali nowotarżanie 9-3 i awansowali do dalszych gier z pierwszego miejsca w grupie.

W piątek dzień przerwy, a w sobotę w meczach półfinałowych zmierzą się MMKS Nowy Targ z Orlikiem Opole (9:00) i w samo południe Stoczniowiec Gdańsk z Unią Oświęcim.