KS KTH - 2009/10 - wiadomości

01.04.2010
Młodzicy w brązie (foto)

Skutecznie zrewanżowali się młodzicy KTH KM rówieśnikom z Sanoka za porażkę w pierwszej fazie rywalizacji i w meczu o trzecie miejsce nieoficjalnych Mistrzostw Polski pokonali zespół Ciarko 8-6.

Spotkanie od początku zacięte i wyrównane, a rozstrzygnięcie ważyło się do ostatnich minut. Hokeiści obydwu zespołów wymiennie raz po raz zdobywali prowadzenie dla swojej drużyny. Po dwóch tercjach remis 4-4, pięć minut przed końcowym gwizdkiem ponownie równowaga 6-6. Chwilę później podczas gry w przewadze gol Macieja Szewczyka kolejny raz daje KaTeHetom prowadzenie, rywale wycofują bramkarza wprowadzając szóstego gracza z pola, ale dzisiaj szczęście sprzyja kryniczanom. 16 sekund przed ostatnim gwizdkiem sędziego Karol Kisielewski trafia do pustej bramki zapewniając uzdrowiskowej drużynie zwycięstwo.

Turniej wygrali gospodarze, srebrne medale wywalczyli młodzicy Polonii Bytom.

6. MOSM Tychy

KH Sanok - KTH Krynica 6 - 8 (3-2,1-2,2-4)
    6-7 57:57 Szewczyk (+1)
    6-8 59:44 Kisielewski (do pustej bramki)

najlepszy zawodnik meczu w KTH - Karol Kisielewski
najlepszy zawodnik meczu w KH Sanok - Przemysław Dębiński

Ciarko KH Sanok:
Kacper Rembisz (od 16:00 Bartosz Hućko) - Grzegorz Szlaga, Łukasz Żądło, Krystian Kornecki, Paweł Szlaga - Piotr Naparło, Kamil Olearczyk, Maciej Bielec, Radosław Sawicki, Piotr Bar oraz Konrad Ćwikła, Przemysław Dębiński, Bartosz Burczyk, Przemysław Mielniczek - trener Jerzy Hućko

KTH KM Krynica Zdrój:
Piotr Krężołek (od 42:06 Łukasz Sułkowski) - Jacek Hurej, Grzegorz Gurgul, Karol Kisielewski, Sebastian Pawlikowski, Damian Maczuga - Tomasz Zieliński, Maciej Szewczyk, Dariusz Janowiec, Marek Cieślicki oraz Arkadiusz Banaś - trenerzy Martin Přeček i Andrzej Dudzik - kierownik Jerzy Sułkowski

(podhale-hokej.pl)

01.04.2010 Nowy Targ - n/o Mistrzostwa Polski Młodzików - KTH KM Krynica-Zdrój z brązowymi medalami
01.04.2010 Nowy Targ - n/o Mistrzostwa Polski Młodzików - KTH KM Krynica-Zdrój z brązowymi medalami01.04.2010 Nowy Targ - n/o Mistrzostwa Polski Młodzików - KTH KM Krynica-Zdrój z brązowymi medalami01.04.2010 Nowy Targ - n/o Mistrzostwa Polski Młodzików - KTH KM Krynica-Zdrój z brązowymi medalami