SEZON 2011/2012

2011/2012

17.12.2011
PLHK: bolesny rewanż Jastrzębia [fot]

Wicemistrzynie Polski w bieżącym sezonie uległy jedynie bytomskiej Polonii i .. katehetkom. Za tę porażkę w pierwszej rundzie rozgrywek w sobotnim spotkaniu odpłaciły kryniczankom pięknym za nadobne i to z nawiązką.

PLHK Pierwsze dwadzieścia minut gry nie zapowiadało tak wysokiego wyniku, po pierwszej tercji przyjezdne prowadziły jedną bramką. Kolejne trzy zdobyły w drugiej części meczu, a w ostatniej odsłonie zmusiły do kapitulacji krynickie bramkarki sześciokrotnie. Tę sporą przewagę miejscowe miały okazję kilkukrotnie pomniejszyć, ale w dogodnych sytuacjach krążek ani raz nie znalazł drogi do bramki rywalek. W bieżącym sezonie to pierwsza porażka katehetek do zera.

Do końca sezonu zasadniczego podopiecznym Janusza Pióro i Ireneusza Dubieli pozostały do rozegrania dwa mecze. W najbliższy wtorek w Tychach zmierzą się z miejscowymi Atomówkami, a w pierwszą sobotę Nowego Roku również na wyjeździe z Unią Oświęcim. Tydzień później rozpocznie się faza play off.

17.12.2011 - PLHK
KS KTH - Białe Jastrzębie 0 - 10 (0-1,0-3,0-3)

sędziowali: S.Strózik oraz J.Syniawa i T.Wilk

Mizera, od 47:30 J.Szewczyk - Mytnik (2), Ruchałowska, Darłak, Pióro (4), Cygan (4) - Kozioł, Gawdzik, K.Szewczyk, Rosiek (2), Szeląg oraz Susidko (Kuchnia, A.Oleksa, Z.Oleksa n/g) - trenerzy J.Pióro i I.Dubiela

UKH Białe Jastrzębie:
Kosińska, od 52:20 Antoniewicz - Rapcia, Kierc (4), Kulas (2), Jabłońska, Bigos - Gumowska (2), Mierzwińska, Pocheć, Czarnecka, Szynal (2) oraz Dreinert, Wróbel, Mianowska - trener Z.Wróbel