SEZON 2011/2012

2011/2012

18.02.2012
I Liga: Polonia - KS KTH 7-6

Aż trzynaście bramek obejrzeli kibice w meczu bytomskiej Polonii z KS KTH. Zacięty pojedynek niepomyślnie zakończył się dla katehetów, o jednego gola więcej zdobyli gospodarze fundując kryniczanom ponowny spadek w ligowej tabeli.

Wynik spotkania tuż po jego rozpoczęciu otworzyli kateheci, bardzo szybko bytomianie wyrównali, ale uzdrowiskowa drużyna w tej części meczu była stroną dominującą i po dwudziestu minutach gry mineralni prowadzili 4-2. Przewagę stracili w drugiej odsłonie, przewinienia i wykluczenia przełożyły się na jakość gry, trzecia tercja rozpoczęła się przy czterobramkowym remisie. Początek ponownie dla kryniczan udokumentowany piątym celnym trafieniem, ale później trzy gole stracone w sześć minut zmieniły obraz konfrontacji. Co prawda jeszcze pięć minut przed końcowym gwizdkiem kateheci zdobyli kontaktową bramkę, jednak był to ostatni gol tego meczu, który zwycięsko zakończyli gospodarze.

Porażka KS KTH kosztowała zespół ponowną utratą trzeciej pozycji w ligowej tabeli. Do zakończenia sezonu pozostało sześć spotkań, wystarczająco by odrobić straty. W niedzielę mecz z Orlikiem Opole, relację live-video będzie można obejrzeć na stronie www.orlik.opole.pl.