SEZON 2011/2012

2011/2012

18.09.2011
PLHK: pierwsza porażka

Dobry początek meczu i mocna ostatnia tercja nie wystarczyły by zainkasować kolejny komplet punktów. W emocjonującym spotkaniu krynickie hokeistki uległy gdańszczankom 4-5.

Pierwsze dziesięć minut w wykonaniu gospodyń zawodów mogło przynieść katehetkom bramkową przewagę, jednak niewykorzystane sytuacje nie przekładają się na gole, a w dodatku - jak głosi hokejowe porzekadło - lubią się zemścić. Pierwsza tercja, przegrana przez kryniczanki 0-2, była tego klasycznym przykładem. Odrabianie strat to ciężka robota, tym bardziej, w nielicznym składzie. Remisowa druga część spotkania i wygrana ostatnia, mimo zmęczenia zagrana z animuszem, nie przyniosły pełnej satysfakcji. Było blisko, ale jak zawsze o wszystkim zadecydował czas.

W trzecim ligowym meczu podopieczne Janusza Pióro i Ireneusza Dubieli po raz pierwszy odczuły smak porażki. Za tydzień kolejne zmagania i szansa na zdobycie punktów. W sobotę w Krakowie katehetki zmierzą się z zespołem Cracovii.