SEZON 2013/2014

2013/2014

09.04.2014
MP żaków: drugi komplet punktów

Drugiego dnia międzywojewódzkich zawodów żaków krynicka ekipa pokonała 4-2 rówieśników z Łodzi i dopisała do swojego konta drugi komplet punktów. Czwartkowe gry zdecydują o ostatecznej kolejności zespołów w grupie.

żak Kryniczanie dotąd nie mieli okazji zmierzyć się z hokeistami ŁKSu. Przeciwnik okazał się wymagający, a losy pojedynku ważyły się do ostatnich minut. Po pierwszej remisowej części spotkania - dla KTH strzelali Dawid Krynicki i Damian Tyczyński, a dla rywali dwa razy Patryk Janiszewski, na początku kolejnej na prowadzenie wyszli podopieczni Roberta Tyczyńskiego. Na listę strzelców ponownie wpisał się Krynicki. Ciasny wynik utrzymał się aż do pierwszych minut ostatniej tercji, kiedy to na 4-2 podwyższył Krzysztof Petryla i takim wynikiem zakończyła się konfrontacja katehetów z łódzkim zespołem.

W drugim grupowym meczu Sielec Sosnowiec wysoko 11-4 pokonał ekipę Podhala. Sielec i KTH z sześcioma punktami przewodzą w grupie i mają już zapewniony udział w półfinałach. Czwartkowy bezpośredni pojedynek tych drużyn zdecyduje, z którego miejsca wejdą do kolejnego etapu. Początek meczu o godz. 12:15.