SEZON 2014/2014

2014/2015

09.02.2015
PLHK: play off bez MKHL

Dwa ostatnie mecze rundy zasadniczej przyszło krynickim hokeistkom rozegrać w Bytomiu. Choćby skromny punktowy dorobek dawał szansę uzdrowiskowej drużynie na wejście do najlepszej czwórki, ale zespół Polonii nie pozwolił sobie odebrać ani oczka.

W pierwszym pojedynku, w sobotę, dominacja gospodyń zawodów była nie do zakwestionowania. Kryniczanki, mimo zaangażowania i podejmowanych prób, nie zdołały nawiązać równorzędnej walki, i przegrały 0-9. Dzień później obraz gry był zupełnie inny. Po pierwszej tercji to MKHL prowadził jedną bramką. Po kolejnych dwudziestu minutach gry był remis 1-1, ale w ostatniej odsłonie miejscowe zdobyły trzy gole tracąc zaledwie jedną bramkę i ostatecznie zamknęły uzdrowiskowej drużynie drogę do najlepszej czwórki PLHK, która w play off rywalizować będzie o medale. Mineralne w drugiej fazie rozgrywek walczyć będą o utrzymanie miejsca w Grupie A.