SEZON 2014/2014

2014/2015

28.02.2015
1 Liga: wygrana w Sosnowcu

W przedostatnim starciu rundy zasadniczej KTHeci w wyjazdowym spotkaniu pokonali pierwszą drużynę SMS 6-2.

Bramkowe konto w piątej minucie pierwsi otworzyli gospodarze, Nikifora Szczerbę pokonał Iwo Sroka, ale później częściej do siatki trafiali KTHeci. Tuż przed przerwą kryniczanie wykorzystali grę w przewadze i po celnym trafieniu Marka Bryły wyrównali, a na początku drugiej odsłony prowadzenie dla mineralnych uzyskał Ilya Ryabov (pierwszy punkt w sezonie za asystę zaliczył Łukasz Dudzik). Do drugiej przerwy wynik nie uległ zmianie dopiero w ostatniej części meczu posypały się kolejne gole. Najpierw przewagę uzdrowiskowego zespołu powiększył Grzegorz Rostkowski (pierwsze celne trafienie w barwach KTH), następnie Valentin Aleksyuk i ponownie Marek Bryła. Dwie minuty przed ostatnim gwizdkiem gospodarze zdobyli drugą bramkę (Michał Rybak) i wydawało się, że i zamknięcie wyniku należeć będzie do „szkółki”, ale ostateczny rezultat ustalił Valentin Aleksyuk, kilkadziesiąt sekund przed końcową syreną zaliczając drugie trafienie w tym spotkaniu. Rewanż w niedzielę o godz. 20:00.