SEZON 2014/2014

2014/2015

01.04.2015
Młodzik: walecznie, ale bez punktów

Kolejny zaległy mecz rozegrali młodzicy KTH KM, w ostatni dzień marca podejmowali rówieśników z Oświęcimia. Zawody wygrali rywale 7-5.

Wyrównany na lodowej tafli mecz przyniósł tuzin bramek. Raz skuteczniej grali przeciwnicy, to znowu kryniczanie, ale ostatecznie komplet punktów przypadł w udziale drużynie gości. Po dwudziestu minutach gry jednym golem prowadzili oświęcimianie. Kolejna tercja przyniosła po jednej bramce każdej ze stron. W 28 min. kryniczanie wyrównali po raz pierwszy, ale rywale ponownie zyskali bramkową przewagę, nomen omen wykorzystując przewagę liczebną na lodzie. Na początku trzeciej tercji przyjezdni prowadzili 4-2, później inicjatywę przejęli gospodarze i dość szybko odrobili straty. Wyrównany stan przetrwał pięć minut i ponownie prowadzenie objęła drużyna Unii, miejscowi błyskawicznie doprowadzili do remisu, jednak ostatnie słowo należało do przyjezdnych. Gol w 54 min. i kolejny w końcówce spotkania zapewniły uniotom komplet punktów.

31.03.2015 - młodzik
KTH KM - Unia Oświęcim 5 - 7 (1-2,1-1,3-4)
    0 - 1 10:11 Kupiec (-1)
    1 - 1 13:13 Tyczyński - Petryla
    1 - 2 18:16 Wojciechowski - Magiera - Wątor
    2 - 2 27:09 Gosztyła (+1)
    2 - 3 29:09 Kupiec - Wątor - Wojciechowski (+1)

KTH KM Krynica-Zdrój (2):
Hebda, od 40:00 Oleksa - Gosztyła, Migacz; Krynicki, Tyczyński, Petryla - H.Piksa, M.Piksa; Grabowski, Świadek - Porosło, Holender; K.Zachradnik, Gogoc (2) (Wiktor n/g) - trener R.Tyczyński

Unia Oświęcim:
Tarnawski, od 40:00 Chowaniec - Kapała, Noworyta; Kubas, Ziemniak, Szymeczko - Kot (2), Wojciechowski; Magiera (2), Kupiec, Wątor - Wołek; Szałaśny, Jęczała (2) - Rabęda: Daniliszyn (Hurnik, Malewski, Jarnot, Tolarczyk n/g) - trenerzy W.Magiera i I.Jarosz