SEZON 2014/2014

2014/2015

05.10.2014
1 Liga: w Dębicy dwucyfrowo

W rewanżowym spotkaniu 1 Ligi KTHeci również nie dali szans rywalom z Dębicy. Niedzielny mecz zakończył się dwucyfrową wygraną krynickiego zespołu.

Worek z bramkami rozwiązał się w szóstej minucie gry, a do pierwszej przerwy uzdrowiskowy team prowadził 5-1. Druga odsłona przyniosła kolejne sześć celnych trafień bez własnych strat, a wynik przypieczętowały dwa gole zdobyte w ostatniej części meczu.

Swój udział w wygranej podkreślił m.in. siedemnastoletni Konrad Grebla. Dzień wcześniej rozegrał swój pierwszy ligowy mecz w zespole seniorów, a w niedzielę zdobył debiutancką bramkę. Na listę strzelców wpisali się także po raz pierwszy w barwach KTH hokeiści z Pomorza - Mateusz Strużyk (2 gole) i Dawid Maj (3). Trzykrotnie krążek w bramce rywali umieścił również Tomasz Cieślicki, pokonując golkipera gospodarzy, podobnie jak Maj, w każdej tercji. Cieślicki zainkasował ponadto punkty za pięć asyst, a Strużyk za sześć podań i aktualnie są w czołówce punktacji kanadyjskiej ligi. Krynickiej bramki strzegli wymiennie obydwaj bramkarze, Kamil Skórski zachował czyste konto.

Po wyjazdowej inauguracji czas na otwarcie sezonu w Krynicy. Pierwszy mecz przed własną publiką w najbliższą sobotę, 11 paŸdziernika o godz. 19:00. Rywalem będzie zespół KS Toruń HSA.

2014.10.05 - 1 Liga
UKH Dębica - 1928 KTH 1 - 13 (1-5,0-6,0-2)
    0 - 1 05:26 S.Krokosz - T.Cieślicki - Strużyk (+1, Naparło)
    0 - 2 06:09 Grebla - Bryła - Maczuga
    0 - 3 08:16 Maj - Bryła - Maczuga
    0 - 4 11:27 T.Cieślicki - S.Krokosz - Strużyk
    1 - 4 15:04 Mielniczek - A.Burnat - B.Burnat
    1 - 5 17:08 Strużyk - Maj - T.Cieślicki (+1, B.Burnat)
    1 - 6 25:48 T.Cieślicki -Myjak - Strużyk (-1, D.Kruczek)
    1 - 7 28:00 D.Dubel - Myjak - M.Zabawa
    1 - 8 29:04 Maj - T.Cieślicki - Strużyk
    1 - 9 30:50 D.Dubel - M.Cieślicki - T.Cieślicki
    1 - 10 31:10 S.Krokosz - Strużyk - M.Cieślicki
    1 - 11 36:46 Strużyk - T.Cieślicki (-1, Pióro)

UKH Dębica:
Białek, od 30:50 Ciura - Olearczyk, Ćwikła; Bar, Darłak, Naparło (2) - Pasiut, Zawiłowicz; Mazur, Barszcz (2), Ferenc - B.Burnat (2), Dybowski; A.Burnat, Mielniczek, Gągol - Kloc, Sieradzki; Piękoś (2), Giełbaga (2), Dobies - trener A.Burnat

1928 KTH Krynica:
Szczerba, od 20:00 Skórski - Zieliński, Myjak; T.Cieślicki, S.Krokosz, Strużyk - Maj, D.Kruczek (4); Maczuga, Bryła, M.Zabawa (2) - Pióro (6), Susidko; Grebla, D.Dubel, M.Cieślicki (2) - trener J.Pióro