SEZON 2015/2016

2015/2016

24.01.2016
Czwarte starcie z Podhalem

Z rewizytą w Nowym Targu gościli żacy Klubu Młodzieżowego KTH nadrabiając meczowe zaległości. Drugie w ten weekend starcie z Szarotkami miało optymistyczny początek, ale podobnie jak sobotni mecz, zakończyło się wygraną Podhala.

Wynik w 4 min. otworzył kapitan kryniczan Leon Kowalski, a w połowie pierwszej tercji na 2-0 podniósł najskuteczniejszy w zespole KTH Szymon Kiełbicki. Ta przewaga utrzymała się do 29 min. gry, kiedy to gospodarze zdobyli kontaktowego gola, a następnie wyrównali, ale w połowie meczu ponownie prowadzenie dla mineralnych uzyskał Bartek Zachradnik.

Konfrontację rozstrzygnęła ostatnia część meczu, w której padło aż sześć bramek. Na 4-2 dla KTH podwyższyła Karolina Baran, jednak później trafiali już tylko nowotarżanie. Czwarta konfrontacja z Szarotkami przyniosła po raz czwarty komplet punktów rywalom.

24.01.2016 - żak
MMKS Podhale - KTH KM 7 - 4 (0-2,2-1,5-1)

MMKS Podhale Nowy Targ:
Klimowski, od 30:05 Polak - Siuty; Stanek, Kapica, Plewa - M.Batkiewicz, Szlembarski; Trzebunia, Michalski (2), Malasiński - Nykaza, S.Batkiewicz; Jarczyk, Kasperek, Sokół - Socha, Jurzec; Worwa

KTH KM Krynica-Zdrój:
Fiedor, od 29:01 Różana - Mytnik (2), Wilk; B.Zachradik, Kowalski, Kuzak - Stanuszek (2), Talanda; Tumidalski, Kiełbicki, Baran - Nosal, Pawlik Paweł; Bieniek, Pękala (2)

żacy KTH KM w Noym Targu (fot. R.Kiełbicki)