SEZON 2016/2017
informacje 2016/17

06.11.2016
Przegrana po dobrym początku

Powalczyli mocno żacy młodsi KTH KM i Cracovii o zwycięstwo w sobotnich zawodach na krynickim lodowisku. Przez dwie tercje kryniczanie wypracowali bramkową przewagę i utrzymywali prowadzenie, ale w ostatniej części meczu przyjezdni dobrym finiszem odebrali gospodarzom zwycięstwo.

Dwa gole Natalii Nosal w pierwszej tercji spotkania (gra 3x15 min.) i jeden na początku drugiej odsłony Mikołaja Majewskiego dały młodym KTHetom pewien komfort wyniku, o którym przyszło gospodarzom jednak szybko zapomnieć. Dwie bramki uzyskane przez krakowian w odstępie zaledwie dwudziestu sekund przez Jakuba Ślusarka i Arkadiusza Sobesto zmieniły sytuację. Kryniczanom co prawda jeszcze przed drugą przerwą udało się zwiększyć dystans po celny trafieniu Jakuba Klimczaka po bardzo widowiskowym solowym rajdzie przez pół lodowiska i pięknym wykończeniu akcji, ale ostatnia odsłona strzelecko należała już tylko do rywali. Pięć goli Młodych Pasów, bez odpowiedzi miejscowych, zapewniło przyjezdnym wygraną i komplet punktów.

Za tydzień, zgodnie z terminarzem, krynicką drużynę czeka wyjazdowe spotkanie z rówieśnikami z Sanoka.

05.11.2016 żacy młodsi
KTH KM - MKS Cracovia 4 - 7 (2-0,2-2,0-5)

KTH KM Krynica-Zdrój:
Tyczyński, od 21:39 Chabior - E.Nosal, Brecławski; N.Nosal, Majewski, Horoszko - Ptaszek, Makuch; J.Klimczak, Bober, T.Majerczyk - Reguła (2), Laurosiewicz; W.Klimczak, Sobczak - trener W.Różana

MKS Cracovia:
Nowak, od 18:04 Parcz - Tomal (2), Sobczyk; Laszkiewicz, Peterson, Sobesto - Pabis, Najder; Ślusarek (2), Gumiński, Synowiec (2) - Karenka, Wiśniewski (2); Janeczek, Rospond, Laska - Wrona - trener D.Laszkiewicz

żak młodszy KTH KM - Cracovia 4 - 7