SEZON 2016/2017
informacje 2016/17

28.11.2016
CLJ: miesiąc przerwy

Mecze Centralnej Ligi Juniorów rozegrane w miniony weekend były ostatnimi w roku 2016, kryniczanie ten etap rozgrywek kończą z kolejnymi punktami na koncie.

Cracovia z Łukaszem Hebdą i Mikołajem Kopyściańskim w składzie przed przerwą zaliczyła dwa zwycięstwa identycznym wynikiem 5-4 z bytomską Polonią, w pierwszym meczu po dogrywce, w rewanżu już w podstawowym czasie. W obydwu punktował Mikołaj wzbogacając indywidualne statystyki o trzy gole i dwie asysty. Łukasz stanął między słupkami bramki Pasów w niedzielnym meczu.

Podhale Adama Świadka gościło w Gdańsku, i również odniosło dwie wygrane 6-3 i 7-5. Adam zaliczył dwa celne trafienia, do tego jeszcze dwa podania, ale w protokole ostatecznie zapisano tylko jedną asystę. Mimo przerwy w rozgrywkach CLJ Adam nie będzie odpoczywał, powalczy w nowotarskich barwach w lidze juniorów młodszych.

W ostatni weekend przed przerwą pauzowała drużyna Dawida Krynickiego UKH Unia Oświęcim.

Do ligowej codzienności zespoły powrócą 7 stycznia, a tymczasem młodzi hokeiści powołani do kadry U20 przygotowują się do turnieju Mistrzostw Świata Dywizji IB, który w Budapeszcie staruje 11 grudnia.