SEZON 2016/2017
informacje 2016/17

26.02.2017
Wygrana Lachów z Góralami

Grudniowy wyjazdowy mecz z Gazdami drużyna KH KTH przegrała jedną bramką, w rewanżowym spotkaniu w minioną sobotę kryniczanie nie pozwolili sobie odebrać kolejnych punktów i pewnie pokonali nowotarżan 11-6.

Dobrze rozpoczęli goście, w trzeciej minucie otworzyli wynik, a po wyrównującej bramce KTHetów szybko raz jeszcze uzyskali przewagę. Później jednak strzelecka inicjatywa przez bardzo długi czas należała do miejscowych, którzy raz po raz trafiali do bramki nowotarżan i po czterdziestu minutach gry prowadzili 8-2. W trzeciej tercji przyjezdni nawiązali snajperską rywalizację i w efekcie wygrali tę część spotkania, ale wobec celnych odpowiedzi miejscowych nie zdołali odrobić sporej straty i mecz ostatecznie zakończył się wygraną KH KTH 11-6, czym kryniczanie z nawiązką odpłacili rywalom za porażkę w pierwszym starciu obydwu zespołów.

Po stronie gospodarzy na listę strzelców wpisało się ośmiu zawodników, w tym trzykrotnie Dawid Bulanda z pierwszego ataku KH KTH. Ta formacja - Dawid Bulanda, Tomasz Bulanda, Dawid Tomasiak - w całym spotkaniu uzyskała łącznie za gole i asysty trzynaście punktów.

Był to ósmy mecz uzdrowiskowej drużyny, a drugi zakończony zwycięstwem. Przed tygodniem KH KTH gościł w Oświęcimiu, gdzie uległ liderowi Grupy Południowej 3-8. W dotychczasowych meczach uzdrowiskowy team uzbierał siedem punktów i plasuje się w dolnej części ligowej tabeli, na zmianę pozycji musi popracować w pozostałych do rozegrania czterech spotkaniach lub trzech, jeśli otrzyma walkowera za mecz z Zagłębiem, na który nie stawili się rywale. Najbliższa konfrontacja za tydzień z sosnowiczanami lub tyszanami.

KHKTH

25.02.2017 - 2 Liga
KH KTH - Gazda Team 11 - 6 (4-2,4-0,3-4)
    0 - 1 02:07 Przybyło - Plewa
    1 - 1 02:44 Tomasiak - D.Bulanda, T.Bulanda
    1 - 2 04:04 Iskrzycki
    2 - 2 08:50 M.Gurgul - Hraj, Salamon
    3 - 2 13:02 T.Bulanda - Tomasiak, D.Bulanda (+1)
    4 - 2 19:01 D.Bulanda - T.Bulanda
    5 - 2 28:34 Kruczek Dariusz - Majchrzak (+1)

KH KTH Krynica-Zdrój:
Pyka, od 51:13 Nowak - Abram, Rząca; T.Bulanda, D.Bulanda, Tomasiak - Hraj (6), Bogdański (2); Domek, Salamon, M.Gurgul - Zieliński, Piksa; Majchrzak, Kruczek Dariusz, Sobol - trener M.Bialik

Gazda Team Nowy Targ:
Niesłuchowski, od 40:00 Martuszewski - Cecuła (2), Nenko; Szumal, Jastrzębski, Sulka - Korwin, Gabryś (2); Iskrzycki, Leśniowski, Pajerski - Przybyło; Plewa (8), Wegner, Zwinczak

19.02.2017 - 2 Liga
Niespełnieni Oświęcim - KH KTH 8 - 3 (3-2,2-0,3-1)
    8 - 3 57:07 Smrek - Ryczko

kary: Niespełnieni 10 min. - KH KTH 18 min.
sędziowali: A.Hyliński oraz J.Szutta i M.Majkut

Niespełnieni Oświęcim (2):
Strzelecki (2) (Sałaśny n/g) - Urbańczyk (2), Salomon; Ernas, Ryczko, Kwadrans - Gądek, Kasperczyk (2); Ziober, Jakubik, Zeman - Krzemień, Smrek; Kubas, Żmuda, Krompiec - Adamus (2), Drabczyk - trener M.Mirczak

Pyka, od 54:46 Nowak - Rząca (6), Abram (2); T.Bulanda, D.Bulanda, Tomasiak - Zieliński (2); Domek, Salamon, M.Gurgul (2) - Bogdański (2), Hraj (4); Piksa, Gosztyła, Kruczek Dariusz - G.Gurgul - trener D.Bulanda i D.Salamon