SEZON 2017/2018
informacje 2017/18

10.12.2017
W Oświęcimiu przykre doświadczenia

Szybko będą chcieli zapomnieć o wizycie w Mieście Pokoju hokeiści Infinitas KH KTH. Starcie dwóch najwyżej notowanych drużyn 2 Ligi Południowej zakończyło się wysoką wygraną gospodarzy.

2Liga W pierwszej konfrontacji na początku października pod Górą Parkową, po bardzo wyrównanej grze, komplet punktów zainkasowali KTHeci pokonując rywali 4-3. Podobnych emocji można więc było oczekiwać i w spotkaniu rewanżowym, tymczasem po spokojnej pierwszej tercji, w której Hockey Team uzyskał jednobramkowe prowadzenie, kolejne dwie odsłony przyniosły grad goli gospodarzy. Z drugiej strony skuteczni dotąd kryniccy napastnicy nie zdołali ani raz pokonać golkipera oświęcimian by choć zniwelować rozmiar porażki. Pewna dekoncentracja w szeregach mogła być efektem wydarzenia z końca pierwszej tercji, kiedy na lodowej tafli zasłabł jeden z obrońców KTH. Poza tym w sobotę uzdrowiskowy zespół trafił na bardzo dobą dyspozycję gospodarzy, sam przystępując do rywalizacji po niemal trzytygodniowej przerwie w treningach.

Taki jest sport i punktów koniecznych do odzyskania fotela lidera kryniczanie muszą szukać w kolejnych zawodach. A te już w najbliższą sobotę w Nowym Targu, z depczącym po piętach KTHetom Gazda Team. Będzie to ostatni pojedynek kryniczan w roku 2017.

09.12.2017 - 2 Liga
HT Oświęcim - KH KTH 9 - 0 (1-0,3-0,5-0)

KS Hockey Team Oświęcim:
Szałaśny (Strzelecki n/g) - Połącarz, Jakubik; Koczy, Ryczko (2), Bernaś - Wądra, T.Gądek (4), Krompiec, W.Salamon (2), Zeman - Pidło, Smrek; Kubas, Żmuda, Mirczak (2) - Klaja (2), S.Gądek - trener S.Urbańczyk

Infinitas KH KTH Krynica-Zdrój:
Pyka, od51:50 Nowak - Rząca, Abram; Tomasiak, D.Bulanda (4), T.Kozendra - Domek, Zieliński; Gosztyła, Biskup, T.Bulanda - Majchrzak, Pawlik; Piksa Kruczek Dariusz, Janowiec (2) - trener D.Bulanda