SEZON 2018/2019
informacje 2018/19

23.02.2019
Trzy gole Marlona

Kolejne zwycięstwo zapisał na swoim koncie zespół młodzików KTH KM. Krynicko-dębicka drużyna gościła pod Wawelem gdzie pokonała Młode Pasy 7-3. Hat-tricka w tym spotkaniu ustrzelił Marlon Wróbel, a kateheci dzięki wygranej powrócili na fotel lidera.

młodzicy Spotkanie rozpoczęło się niefortunnie dla hokeistów z uzdrowiska, którzy w czwartej minucie stracili gola choć grali w liczebnej przewadze. Jednak szybka riposta Marlona Wróbla wyrównała wynik, a pod koniec tercji ten sam zawodnik wykorzystując osłabienie gospodarzy podwyższył na 2-1. Po przerwie kryniczanie dwukrotnie jeszcze zwiększali przewagę po strzałach Oliwera Tumidalskiego i Wróbla kompletującego tym samym swój kolejny w bieżącym sezonie hat-trick, a na początku trzeciej odsłony po akcji Szymona Kiełbickiego guma trafiła do krakowskiej bramki po raz piąty. Miejscowi w tej części meczu też postarali się gole, starając się pomniejszyć dystans, ale kolejne dwie zdobycze katehetów (Jakub Wilk i Tumidalski) ostatecznie ustaliły wynik.

Komplet punktów pozwolił krynickiej drużynie wyprzedzić w tabeli o jedno oczko rówieśników z Sanoka i ponownie zająć fotel lidera. Kolejne batalie - o ile nic się nie zmieni w planach np. co do zaległych spotkań z Podhalem - dopiero 8, 9 i 10 marca z oświęcimską Unią.

3 - 6 52:57 Tynka - Tomal
    3 - 7 57:01 Tumidalski - Wilk, Wróbel (+2)

kary: Cracovia 18 min. - KTH KM 8 min.
sędziowali: M.Młynarski oraz K.Siemek i W.Fus

MKS Cracovia Kraków:
Rospond, od 29:18 Mytko - Zych (4), Tomal (4); Tynka, Surma (2), Rajtar - Kapa, Dzięgiel (2); Sobesto (2), Chmura, Zacharewicz - Drozd, Gorczyca; Barnaś, Klimek, Adamczyk (4) - trener S.Urban

KTH KM Krynica-Zdrój (2):
Pękala, od 30:33 Różana - Wilk, J.Baran; Wróbel (2), Tumidalski, Kiełbicki - Pawlik, Majewski (2); Kuzak (2), J.Klimczak, M.Nosal - Bieniek, Maniak, Lemek - trener W.Różana