ZawszeKTH
SEZON 2019/2020
informacje 2018/19


09.03.2019
Wygrana KTH i oczko Tomasza

Drużyna żaków młodszych KTH KM podejmowała rówieśników z Krakowa rozgrywając kolejny ligowy mecz. Kryniczanie po raz trzeci w sezonie wysoko pokonali Młode Pasy, a wygrana pozwoliła drużynie utrzymać drugie miejsce w tabeli. Hat-tricka w tej konfrontacji ustrzelił Tomasz Ptaszek, jego trzecie trafienie w meczu było zarazem 21 golem w bieżących rozgrywkach.


żacy młodsi Gospodarze od pierwszego gwizdka nadawali ton rywalizacji potwierdzając przewagę na lodzie kolejnymi zdobyczami. Dwie tercje wygrane do zera z kilkubramkową przewagą zapewniły wygraną i komplet punktów, dzięki którym kateheci nadal zajmują drugą pozycję w tabeli Grupy Małopolsko-Podkarpackiej. Liderem pozostają sanockie Niedźwiadki, niżej sklasyfikowane są Podhale, Cracovia i Dębica.

Aż siedem celnych trafień w konfrontacji z Cracovią uzyskała pierwsza krynicka formacja, a najbardziej produktywnym graczem okazał się Tomasz Ptaszek, który na indywidualnym koncie zapisał trzy gole i tyle samo asyst. Sześć zdobytych punktów pozwoliło kryniczaninowi awansować w zestawieniu najskuteczniejszych zawodników okręgu na fotel lidera.
(e2rds)



09.03.2019 - żacy młodsi
KTH KM - Cracovia 8 - 1 (4-0,3-0,1-1)
    1 - 0 00:32 T.Majerczyk - Ptaszek
    2 - 0 04:01 Ptaszek - T.Majerczyk
    3 - 0 09:04 Machał
    4 - 0 11:48 Szlaga - T.Majerczyk, Ptaszek
    5 - 0 29:01 Makuch
    6 - 0 30:32 Bober - Ptaszek
    7 - 0 37:07 Ptaszek - Bober
    7 - 1 41:31 Hajda - Pabis, Ganew
    8 - 1 43:41 Ptaszek - Bober

kary: KTH 3 min. - Cracovia 3 min.
sędziowali: K.Zygmunt i J.Brynirski

KTH KM Krynica-Zdrój:
Chabior, od 19:54 Polański - Makuch, Szlaga (1); Ptaszek, Bober, T.Majerczyk - Machał, Gajewski; W.Klimczak, Ślazyk, K.Nosal (1) - Sobczak (1) - trener A.Chabior

MKS Cracovia Kraków:
Sobesto, od 22:53 Wójcik Milena - Hudziak, Konarski, Parcz, Zieja - Hyla (1), Ganew; Kurek, Hajda, Pabis - Dziobek (1), Drozd, Tytar, Wójcik Maciej - Solarz, Łasocha (1) - trener M.Cieślak



żacy młodsi MOZHL - 09.03.2019
#zespółmeczepunktybramki
1Niedźwiadki Sanok 132572-69
2KTH KM Krynica 102281-35
3Podhale N.Targ 81893-32
4MKS Cracovia 111056-116
5UKH Dębica 8027-77




żacy młodsi - 09.03.2019 - czołówka punktacji kanadyjskiej okręgu M-POZHL
zawodnikmeczebramkiasystypunktykary
 PTASZEK Tomasz (KTH KM) 102110310
 PIATEK Adrian (Podhale) 71115265
 KOPYTKO Filip (Podhale) 71692515
 SROKA Marcin (Podhale) 61382114
 MAJERCZYK Tomasz (KTH KM) 10138215
 KLUCZNIK Szymon (Sanok) 9125173
 MACHAŁ Mateusz (KTH KM) 10114154
 ZUBEK Patryk (Podhale) 3103132
 ANTOLAK Igor (Podhale) 5103135
 SZLAGA Wiktor (KTH KM) 1085133






-= 338 =-







  


KRYNICKIE TOWARZYSTWO HOKEJOWE
w historii KTH


zawiązane zostało
23 LISTOPADA 1928 r.

Mistrz Polski
- 1950 -

Wicemistrz Polski
- 1949, 1951, 1953, 1999 -

Brązowy Medal MP
- 1937, 1952, 1957, 2000 -
OLIMPIJCZYCY MISTRZOWIE i MEDALIŚCI MŚ i ME
REPREZENTANCI POLSKI
MISTRZOWIE i MEDALISCI
MISTRZOSTW POLSKI
DZIAŁACZE ZAWODNICY
2018   2017   2016   2015   2014   2013   2012   2011   2010   2009   2008  
Copyright 1999-
ZawszeKTH
materiały oznaczone są własnością osób lub instytucji wskazanych w oznaczeniu, pozostałe należą do serwisu Zawsze KTH
kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób tylko za pisemną zgodą ich właścicieli