SEZON 2018/2019
informacje 2018/19

23.09.2018
2 Liga: pierwsze śliwki robaczywki

W ostatnią sobotę lata 2018 r. nowy ligowy sezon zainaugurowały hokejowe drużyny trzeciego poziomu rozgrywkowego. Krynicki KH KTH w wyjazdowym spotkaniu w Katowicach zmierzył się z miejscową Sigmą ulegając po wyrównanym meczu 5-6.

2Liga Początek konfrontacji na plus zaliczyli kryniczanie otwierając wynik w połowie pierwszej tercji, a po wyrównaniu przez gospodarzy, szybko ponownie obejmując prowadzenie. W kolejnej odsłonie trafiali celnie tylko miejscowi uzyskując na jej koniec jednobramkową przewagę. Trzecia część zawodów była natomiast żywiołowym pojedynkiem z dużą liczbą goli z obydwu stron i ostatecznym rozstrzygnięciem z jednobramkową stratą uzdrowiskowej drużyny.

W całym meczu dla KH KTH trafiali Dawid Tomasiak (w tym pierwsza bramka zespołu w sezonie) i Łukasz Domek po dwa razy oraz Maciej Gosztyła. Po przeciwnej stronie wszystkie sześć celnych trafień zapisał na swoje konto Mateusz Podsiedlik.