SEZON 2018/2019
informacje 2018/19

18.10.2018
Trzy punkty żaków młodszych

W poprzednim tygodniu na krynickim lodowisku żacy młodsi KTH KM podejmowali drużynę nowotarskiego Podhala, którą pokonali 9-5. Po trzy gole w tej konfrontacji dla mineralnych zdobyli Mateusz Machał i Adam Gajewski.

żakmłodszy W pierwszej tercji młodzi kryniczanie wypracowali trzybramkową przewagę, którą utrzymywali w kolejnych minutach gry skutecznie odpowiadając na celne trafienia przeciwników. Pierwszego gola dał katehetom Tomasz Ptaszek, później bramkarza rywali trzykrotnie pokonali Adam Gajewski i Mateusz Machał, a dwa gole dołożył Tomasz Majerczyk. Nowotarżanie pracowicie starali się zniwelować stratę z pierwszej odsłony, ale gole Wiktora Węglarczyka, Filipa Kopytko, Szymona Tobiaszewicza i Adriana Piątka w tym dniu nie były wystarczające by sprostać dobrej dyspozycji gospodarzy. Kateheci na starcie nowego sezonu zainkasowali pierwszy komplet punktów.

13.10.2018 - żacy młodsi
KTH KM - MMKS Podhale 9 - 5 (4-1,3-2,2-2)

KTH KM Krynica-Zdrój:
Chabior, od 22:16 Polański - Makuch (1), Szlaga; Ptaszek, Bober, Majerczyk - Machał, Gajewski; Klimczak, Ślazyk (1), Sobczak - trener A.Chabior

MMKS Podhale Nowy Targ:
Parszywka, od 22:16 Firek - Budzyk (1), Głowa; Błach, Pachowicz, Rusnak - Węglarczyk (1), Mazanek (1); Fryźlewicz, Tobiaszewski, Gacek (1) - Piątek (2), Kopytko (1+10) - trener P.Bochunicky