ZawszeKTH
SEZON 2019/2020
informacje 2018/19


29.12.2018
Nauka jazdy na łyżwach dla dzieci i młodzieży

Krynickie Towarzystwo Hokejowe Klub Młodzieżowy zaprasza dzieci i młodzież do uczestnictwa w VI edycji programu nauki jazdy na łyżwach.


Oferta ta skierowana jest do uczniów szkół podstawowych i jest współfinansowana ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Gminy Krynica-Zdrój. Klub we współpracy ze szkołami zapewni obsługę instruktorską i opiekuńczą, za którą nie ponoszą państwo żadnych wydatków, dodatkowo klub zapewnia transport dla dzieci ze szkół podstawowych oddalonych od lodowiska, na którym odbywają się zajęcia i z powrotem do szkoły. Szkolenie prowadzić będą trenerzy i instruktorzy naszego klubu, oraz klubu łyżwiarstwa figurowego posiadający wymagane uprawnienia.

Warunkiem uczestnictwa w programie nauki jazdy na łyżwach jest podpisana przez obojga rodziców zgoda oraz podpis uczestnika szkolenia, czyli waszego dziecka. Udział w szkoleniu jest dobrowolny w formie dodatkowych zajęć pozalekcyjnych. Osoby chętne do wzięcia udziału w nauce jazdy na łyżwach muszą posiadać ze sobą łyżwy oraz kask ochronny lub wypożyczyć je na lodowisku. W szczególnych przypadkach w miarę posiadanych możliwości klub zapewni uczestnikom niezbędny sprzęt sportowy. Dzieci biorące udział w szkoleniu w trakcie zajęć muszą posiadać rękawiczki, chroniące je przed urazami dłoni. Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu dla każdego uczestnika zgodnie z ustalonym przez dyrektora szkoły i klub harmonogramem, poza obowiązkowymi zajęciami szkolnymi.

Wszyscy uczestnicy objęci będą dodatkowym ubezpieczeniem od następstw nieszczęśliwych wypadków. Akcja trwa od 7 stycznia do 29 marca 2019 roku, z przerwą na czas ferii zimowych, podczas których zorganizowany zostanie dwutygodniowy obóz sportowy dla dzieci uzdolnionych sportowo ze szkół podstawowych chętnych do uprawiania hokeja na lodzie w naszym klubie. Grupa tych dzieci weźmie udział w 10 dniowym obozie dochodzeniowym, podczas którego uczestniczyć będą w zajęciach hokeja na lodzie, nauki jazdy na nartach zjazdowych, nauce pływania, oraz zajęciach ogólnorozwojowych, na sali sportowej. Planowany czas trwania obozu to 6-7 godzin dziennie. Dzieci chcące wziąć udział w obozie sportowym a tym samym rozpocząć szkolenie w klubie KTH KM Krynica otrzymają dodatkowa deklarację i zgodę na udział w ww. akcji. Fakt ten należy zgłaszać opiekunom w szkołach lub u organizatora.

Wszystkie informacje znajdują się na stronie klubu pod adresem: www.kthkmkrynica.pl

Głównym celem programu oprócz nabycia umiejętności jazdy na łyżwach jest chęć atrakcyjnego zaspokojenia potrzeb ruchowych dziecka tak, aby aktywność fizyczna podejmowana była przez nie świadomie, dobrowolnie i z entuzjazmem.

Stowarzyszenie nasze od roku 2017 posiada status Organizacji Pożytku Publicznego, dlatego zwracamy się z prośba o wsparcie naszych działań poprzez przekazanie 1% swojego podatku za rok 2018 na szkolenie dzieci i młodzieży w hokeju na lodzie. Program do rozliczenia podatku za 2018 znajduje się na stronie klubu, gdzie po naciśnięciu na pomarańczowy baner programu PITax znajdujący się po prawej stronie można rozliczyć się z fiskusem. Program ten jest dedykowany dla naszej organizacji, dlatego numer KRS został tam już umieszczony przez producenta oprogramowania. Dla rozliczających się w inny sposób podajemy numer KRS, który jest niezbędny do przekazania 1% - 0000096072.

Serdecznie dziękujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie.

    »» Deklaracja uczestnictwa
    »» Informacja dla rodziców


(źródło: kthkmkrynica.pl)KTH KM - szkolimy najlepszych

-= 469 =-  


KRYNICKIE TOWARZYSTWO HOKEJOWE
w historii KTH


zawiązane zostało
23 LISTOPADA 1928 r.

Mistrz Polski
- 1950 -

Wicemistrz Polski
- 1949, 1951, 1953, 1999 -

Brązowy Medal MP
- 1937, 1952, 1957, 2000 -
OLIMPIJCZYCY MISTRZOWIE i MEDALIŚCI MŚ i ME
REPREZENTANCI POLSKI
MISTRZOWIE i MEDALISCI
MISTRZOSTW POLSKI
DZIAŁACZE ZAWODNICY
2018   2017   2016   2015   2014   2013   2012   2011   2010   2009   2008  
Copyright 1999-
ZawszeKTH
materiały oznaczone są własnością osób lub instytucji wskazanych w oznaczeniu, pozostałe należą do serwisu Zawsze KTH
kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób tylko za pisemną zgodą ich właścicieli