SEZON 2018/2019
informacje 2018/19

04.02.2019
2 Liga: w Targu bez punktów

Pięknym za nadobne odpłacili na swoim terenie hokeiści nowotarskiego Gazda Team drugoligowcom spod Góry Parkowej. Za październikową porażkę 4-8 zrewanżowali się górale drużynie Infinitas KH KTH wygraną 10-7.

2Liga Po owocnym starcie gospodarzy, którzy już na starcie konfrontacji uzyskali dwa gole, kryniczanie ruszyli z odrabianiem strat i w trzynastej minucie gry prowadzili 4-2. Drugą tercję ponownie jednak udanie rozpoczęli miejscowi inkasując trzy trafienia dające góralom prowadzenie, ale jeszcze w tej samej odsłonie kryniczanie wyrównali na 5-5. Nowotarżanie po raz trzeci skutecznie zaatakowali w połowie trzeciej części meczu znów uzyskując trzy gole, które właściwie przesądziły o ostatecznej ich wygranej. Co prawda kryniczanie jeszcze dwukrotnie zmusili golkipera rywali do kapitulacji, ale i gazdowie dwa razy skutecznie zaatakowali bramkę mineralnych, ostatnią gumę wrzucając do pustej siatki sekundę przed końcowym gwizdkiem. Spotkanie ostatecznie zakończyło się wygraną miejscowych 10-7.

W krynickiej drużynie niezwykle skutecznie zaprezentował się grający trener Dawid Bulanda, zdobywca pięciu goli, po jednym dołożyli brat Tomasz oraz Sebastian Rząca.
Do końca rundy zasadniczej KH KTH pozostały do rozegrania trzy mecze, zaległy z Zagłębiem u siebie oraz dwa wyjazdowe - z liderem grupy oświęcimskim Hockey Team oraz zamykającym tabelę Wolves Tychy. Teoretycznie wciąż jest szansa na awans w ligowej tabeli na trzecie miejsce.