SEZON 2018/2019
informacje 2018/19

11.02.2019
Zabrakło czasu i szczęścia

Żacy KTH KM gościli w Sanoku, gdzie w ligowej potyczce zmierzyli się z zespołem Niedźwiadków, liderem okręgu małopolsko-podkarpackiego. Kryniczanie wrócili bez punktów minimalnie 2-3 ulegając najmocniejszej drużynie grupy.

żak Czterdzieści minut tego wyrównanego pojedynku nie obfitowało w bramkowe zdobycze, na początku meczu gospodarze uzyskali prowadzenie i bardzo długo utrzymywali tę jednobramkową przewagę. Dopiero pod koniec drugiej odsłony wyrównującego gola dała mineralnym Natalia Nosal. O końcowym wyniku zadecydowały wydarzenia trzeciej części meczu, w którą udanie weszli miejscowi dwukrotnie pokonując golkipera KTH. Próby odrobienia strat przez uzdrowiskową drużynę przyniosły efekt w 57 minucie gry, gola na 2-3 zdobył Jakub Klimczak, ale na więcej zabrakło czasu i sportowego szczęścia.

Krynickim żakom do rozegrania pozostały jeszcze cztery mecze, najbliższe 27 lutego z Cracovią, w marcu dwa z rówieśnikami z Oświęcimia i jeden z Podhalem.

09.02.2019 żacy
Niedźwiadki Sanok - KTH KM 3 - 2 (1-0,0-1,2-1)

Niedźwiadki MOSiR Sanok:
Sławik, od 30:20Futryk - Błaszczak, Koczera; Sawicki, Górniak, K.Stabryła - Puszkarski, Strzyżowski; Słomiana (2), Prokopiak, Czopor - Tymcio, S.Stabryła; Miszczyszyn, Śnieżek (2), Burczyk - Sobota, Lemko - trener T.Wolanin

KTH KM Krynica-Zdrój:
Tyczyński, od 40:00 Chabior - J.Klimczak, Majewski; Lemek, N.Nosal - E.Nosal (2), Brecławski; Machał, Pawlik, Laurosiewicz - Bober, Cieraciew; Szlaga, W.Klimczak, Ptaszek - Makuch, Majerczyk, Sobczak - trener R.Tyczyński