ZAWSZE KTH - STRONA MIŁOŚNIKÓW KLUBU HOKEJOWEGO KTH KRYNICA
-= zawszekth.pl =-
02.07.2019
Gminne dotacje na sport

Końcem czerwca rozstrzygnięty został konkurs projektów na zlecenie zadań publicznych w zakresie sprzyjania rozwojowi sportu w Gminie Krynicy-Zdroju w roku 2019, w którym kilkanaście stowarzyszeń zabiegało o dotacje z miejskiego budżetu, w tym kluby hokejowe.

O dofinansowanie swoich projektów starały się m.in. trzy stowarzyszenia hokejowe - Krynickie Towarzystwo Hokejowe Klub Młodzieżowy prowadzące szkolenie dzieci i młodzieży od 2002 r. (projekt "Udział w rozgrywkach i treningach hokejowych dzieci i młodzieży"), INFINITAS KH KTH prowadzący od 2016 r. drużynę w rozgrywkach 2 ligi PZHL (projekt "KTH - Hokejowe Źródło Talentów. Prowadzenie zajęć treningowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych") oraz zawiązany w maju 2019 r. UKS KTH Krynica (projekt "Kontynuowanie tradycji hokejowych poprzez udział w treningach i meczach dzieci i młodzieży").

Łączna wysokość dofinansowania wyniosła 350 000 zł. Z pośród kilkunastu zgłoszonych projektów wsparcie gminy otrzymało dziesięć stowarzyszeń, w tym UKS KTH Krynica w kwocie 260 000 zł.

Dotacji nie udzielono czterem podmiotom, m.in. KTH KM i INFINITAS KH KTH.
(e2rds)
-= 755 =-
Copyright © 1999- ZawszeKTH
 
materiały oznaczone są własnością osób lub instytucji wskazanych w oznaczeniu, pozostałe należą do serwisu Zawsze KTH - kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób tylko za pisemną zgodą ich właścicieli -