ZAWSZE KTH - STRONA MIŁOŚNIKÓW KLUBU HOKEJOWEGO KTH KRYNICA
-= zawszekth.pl =-
04.05.2020
Pożegnaliśmy śp. Michała

30 kwietnia 2020 r. zmarł Michał Morawski były prezes Krynickiego Towarzystwa Hokejowego, w poniedziałek 4 maja pożegnaliśmy śp. Michała na cmentarzu w Krynicy Dolnej.

Michał Morawski
Michał Morawski
1935-2020
Michał Morawski był długoletnim działaczem sportowym i społecznym, a w latach 1992/1993 piastował funkcję prezesa Krynickiego Towarzystwa Hokejowego. Z krynickim hokejem związany był również jako sędzia funkcyjny, sekretarz hokejowych zawodów. Za zaangażowanie na rzecz sportu, dyscypliny i hokejowego środowiska odznaczony został m.in. Złotym Krzyżem Zasługi, Złotą Odznaką Polskiego Związku Hokeja na Lodzie i Złotą Odznaką 90-lecia Krynickiego Towarzystwa Hokejowego.

4 maja o godz. 9:00 w Kościele Parafialnym NMP w Krynicy-Zdroju odprawiona została Msza św. żałobna, a o godz. 13:00 na cmentarzu w Krynicy Dolnej pożegnaliśmy Zmarłego Michała. W tym obrzędzie rodzinie towarzyszyli przyjaciele, znajomi, współpracownicy zawodowej drogi śp. Michała w Funduszu Wczasów Pracowniczych, przedstawiciele instytucji i stowarzyszeń, z którymi był związany, MOSiR Krynica, sędziów hokejowych Podokręgu Krynica oraz Poczet Sztandarowy Krynickiego Towarzystwa Hokejowego.

Cześć Jego Pamięci.Michał Morawski
Michał Morawski podczas obchodów 90-lecia KTH, wrzesień 2018


pożegnanie śp. Michała Morawskiego
pożegnanie śp. Michała Morawskiego

-= 436 =-
Copyright © 1999- ZawszeKTH
 
materiały oznaczone są własnością osób lub instytucji wskazanych w oznaczeniu, pozostałe należą do serwisu Zawsze KTH - kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób tylko za pisemną zgodą ich właścicieli -