ZAWSZE KTH - STRONA MIŁOŚNIKÓW KLUBU HOKEJOWEGO KTH KRYNICA
-= zawszekth.pl =-
09.06.2019
Dobra passa kryniczan

Krynicka młodzież hokej ma we krwi. I ten na łyżwach i ten na rolkach. Właśnie drużyna Szkoły Podstawowej nr 1, której większość stanowią wychowankowie KTH KM, uczestniczy w Ogólnopolskich Igrzyskach Dzieci w unihokeju rozgrywanych w Elblągu.

Igrzyska rozgrywane są w ramach XXVI Międzynarodowego Festiwalu Unihokeja Dzieci i Młodzieży o "Puchar Bałtyku", w którym łącznie uczestniczy niespełna sto zespołów dziewcząt i chłopców ze wszystkich województw i z zagranicy, rywalizujących w sześciu halach w Elblągu.

Kryniczanie pod wodzą trenera Roberta Witasska współzawodniczą w kategorii chłopców szkół podstawowych. Pierwszego dnia zawodów dziewiętnaście zespołów podzielonych na cztery grupy rywalizowało o prawo gry w ćwierćfinale. Mineralni rozegrali cztery mecze eliminacyjne mierząc się z rówieśnikami z Płoskini, Międzylesia, Białegostoku i Gdyni. Trzy efektowne zwycięstwa pozwoliły na awans do najlepszej ósemki, która w niedzielę 9 czerwca walczyć będzie o najcenniejsze trofea.

SP 1 Krynica-Zdrój:
Emil Dziurzyński, Igor Tyczyński, Mateusz Machał, Szymon Chabior, Tomasz Majerczyk, Michał Sobczak, Franciszek Zygmunt, Dawid Pawlik, Rafał Stabrawa, Mateusz Laurosiewicz - trener Robert Witassek


mecze grupowe:
    4 - 0 SP Nr 1 Krynica-Zdrój - SP Płoskinia
    7 - 0 SP Nr 1 Krynica-Zdrój - SP Międzylesie
    0 - 1 SP Nr 1 Krynica-Zdrój - ZSP Nr 2 Białystok
    6 - 2 SP Nr 1 Krynica-Zdrój - SP Nr 48 Gdyniafot. A.tyczyńska
kryniczanie w Elblągu


-= 1192 =-
Copyright © 1999- ZawszeKTH
 
materiały oznaczone są własnością osób lub instytucji wskazanych w oznaczeniu, pozostałe należą do serwisu Zawsze KTH - kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób tylko za pisemną zgodą ich właścicieli -