8mpa8 MISTRZOSTWA POLSKI AMATORÓW W HOKEJU NA LODZIE - KRYNICA-ZDRÓJ, 22-25 KWIECIEŃ 2009R.
8mpa8mpa8mpa
  8 MPA   |   POPRZEDNIE MISTRZOSTWA   |   MEDALIŚCI MPA   |   KONTAKT   |   GALERIA
8 MPA - wiadomości

22.04.2009
Oliwa Hockey – Polonia Bytom 4 – 5

Siódmy mecz pierwszego dnia mistrzostw miał ciekawy przebieg i przyniósł pierwszy awans do ćwierćfinału.

Polonia Bytom w środę rozegrała dwa turniejowe mecze, obydwa rozstrzygając na swoją korzyść. W konfrontacji z zespołem Oliwy bytomianie już w 11 minucie gry prowadzili pięcioma bramkami, ale na radość ze zwycięstwa musieli czekać w napięciu do ostatnich sekund spotkania. W drugiej połowie meczu to gdańszczanie strzelali i szybko odrabiali straty i sześć minut przed końcem przegrywali tylko jednym golem. Mimo wycofania bramkarza i wprowadzenia do gry szóstego zawodnika, nie zdołali jednak wyrównać. Zawody wygrała Polonia i teoretycznie zapewniła już sobie awans do kolejnej rundy rozgrywek.

Oliwa Hockey Team – Bisset Polonia Bytom 4 – 5 (0-5,4-0)
    0 – 1 05:55 Leś
    0 – 2 06:10 Poniatowski - Mróz – Świerniak
    0 – 3 08:05 Kamuda Michał – Kamuda Łukasz (+1, Ignaciuk)
    0 – 4 10:30 Mróz – Poniatowski
    0 – 5 11:25 Poniatowski – Świerniak
    1 – 5 18:55 Walicki – Nowak
    2 – 5 20:45 Grajewski – Nowak – Bruliński (+1, Leś)
    3 – 5 23:09 Bruliński – Szczepkowski (+2, Świerniak, Secemski)
    4 – 5 23:50 Bławat

najlepsi zawodnicy meczu: Arkadiusz Bruliński (Oliwa) – Dariusz Leś (Polonia)

kary: Oliwa 3 min. - Polonia 9 min.
sędziowali: T.Radzik oraz J.Syniawa i A.Konar

Oliwa Hockey Team:
Lange, od 11:25 Szerszeń – Wańczyk, Sulęciński, Mielczarek, Walicki, Nowak – Grajewski, P.Kuklis, Bruliński (1), Bławat, Piaszczyński – Szczepkowski, Narzyński (1), Świetlicki, Ignaciuk (1), T.Kuklis – trener M.Walicki