ZawszeKTH

INFORMACJE O SERWISIE
SERWIS w SIECI od 31.01.1999r.
ZawszeKTH

redakcja


Edward SZYSZKA - pomysł i wykonanie serwisu - webmaster - redaktor


serwis internetowy


Pomysł utworzenia serwisu zrodził się końcem 1998 r., najprawdopodobniej zasilony emocjami związanymi z przeżywaniem rozgrywek ligi hokeja, ale także w konsekwencji moich zainteresowań komputerem, pracą z nim i odwiecznym pragnieniem tworzenia.

Pierwsze struktury witryny zarysowały się w święta Bożego Narodzenia 1998r. Naturalnie postać ta zmieniała się w czasie, ewoluowała, nabierała barw, serwis zapełniał się wiadomościami, także za sprawą gości odwiedzających stronę.

Materiały archiwalne na swoją stronę odnajduję we wspomnieniach hokeistów i saneczkarzy, w książkach, gazetach i czasopismach przeszukując biblioteki i czytelnie oraz we własnych wspomnieniach. Informacje bieżące przynosi praktycznie każdy nowy dzień. Poświęcam temu bezinteresownie swój wolny czas i własne środki.

Chciałbym odwiedzającym tę witrynę przybliżyć jak najwięcej z ponad osiemdziesięcioletniej historii klubu. Myślę, że ten trud opłaci się i miłośnicy KTH, i wogóle hokeja, dzięki tej stronie będą wiedzieć więcej, a nowe pokolenia kibiców krynickiego hokeja pokochają ten klub i będą sznować jako część swojej tradycji.

Wierzę, że dzięki mojej pracy, zawsze będzie po co zajrzeć na stronę miłośników klubu hokejowego KTH Krynica. Jednocześnie wszystkich chętnych zapraszam do współpracy.

- Edward Szyszka

współpraca


MOSiR Krynica-Zdrój
KTH KM Krynica-Zdrój
HALINA PAJDA - Klub Kibica, historia, sprawy bieżące
TRYTON - historia KTH i hokeja
JAROMIR MYRNA - Klub Kibica, Krynickie Diabły, historia
ANDRZEJ FLIEGER - Krynickie Diabły
ALEX BUDAJ - zestawienia i informacje z zagranicy
ADRIAN BASTA - materiały różne
KRYSTYNA CHŁODNICKA - zdjęcia
DORIS NHL - zdjęcia i informacje
STANISŁAW ŁĄTKA - zdjęcia


Copyright © 1999- - ZawszeKTH