SEZON 2003/2004   Wiadomości | Skład | Rywale | Zasadnicza | Tabela | Play off | Puchar  | Sparing | Stat | Młodzież | EIHC | 75 KTH

2003/2004

14.12.2003
CLJ - 21 bramek w Sosnowcu

Juniorzy starsi KTH KM MOSiR w sobotę i niedzielę rozegrali ligowe mecze w Sosnowcu. W pierwszym zwyciężyli, w drugim ulegli miejscowemu rywalowi drużynie Sielca w dogrywce.

W sobotnim spotkaniu, wygranym przez kryniczan 2-0 bramki padały tylko w pierwszej tercji, a celnymi strzałami popisali się Mateusz Dubel i Tomasz Majchrzak.
Dzień później rozstrzelali się hokeiści obydwu drużyn. Po sześćdziesięciu minutach meczu wynik brzmiał 9-9. Pierwszą odsłonę wygrali gospodarze 3-2, po dwóch tercjach prowadzili kryniczanie 7-5, ale Sosnowiczanie wyrównali i do końca spotkania na każdą bramkę katehetów odpowiadali celnym trafieniem. Zwycięska bramka dla Sielca padła w 35 sek. dogrywki. W tym meczu dla KTH bramki zdobywali Krzysztof Naczyński 3, Andrzej Hamernik i Michał Horowski po 2 oraz Mateusz Dubel i Marcin Kulig po 1.