PHL - ekstraliga 2018/2019 | |||
1. GKS Tychy 2. Comarch Cracovia 3. HC GKS Katowice 4. TatrySki Podhale 5. JKH GKS Jastrzębie 6. Energa Toruń 7. Automatyka Gdańsk 8. Unia Oświęcim 9. Zagłębie Sosnowiec 10. Orlik Opole - spadek 11. Polonia Bytom - spadek --- SMS PZHL U20 Katowice |
1 Liga PZHL 2018/2019 | |||
1. Naprzód Janów - awans PHL 2. SMS PZHL U18 Katowice 3. UKH Unia Owięcim 4. PTH Koziołki Poznań 5. GKS Stoczniowiec Gdańsk 6. UKH Dębica 7. SMS Toruń --- 1928 KTH - wycofane |
2 Liga PZHL 2018/2019 | |||
1. HT Oświęcim - awans 1L 2. Infinitas KH KTH 3. Sigma Katowice 4. BKS Bydgoszcz 5. Gazda Team Nowy Targ 6. ŁKH Łódz |
Jakub WITECKI Mistrz Polski (GKS Tychy) |
Radosław GALANT Mistrz Polski (GKS Tychy) |
Bartłomiej POCIECHA Mistrz Polski (GKS Tychy) |
Maciej KRUCZEK Wicemistrz Polski (Cracovia) |
Karol KISIELEWSKI Wicemistrz Polski (Cracovia) |
Paweł ZYGMUNT Wicemistrz Polski (Cracovia) |
Grzegorz PASIUT Brązowy Medal Mistrzostw Polski (GKS Katowice) |
Patryk KRĘŻOŁEK Brązowy Medal Mistrzostw Polski (GKS Katowice) |
Wiktoria GOGOC Mistrzyni Polski (Polonia Bytom) |
Zuzanna BARAN Brązowy Medal Mistrzostw Słowacji (Šarišanka Prešov) |
Damian TYCZYŃSKI Wicemistrz Juniorów Słowacji (HK ŠKP Poprad) |
KH KTH Wicemistrz 2 Liga seniorów |
Ryszard PAWLIK Wicemistrz MP Oldbojów (Krynica/Sanok) |
Norbert CIERACIEW Wicemistrz MP Oldbojów (Krynica/Sanok) |
Dominik SALAMON Wicemistrz MP Oldbojów (Krynica/Sanok) |
Artur CZYSZCZOŃ Wicemistrz MP Oldbojów (Krynica/Sanok) |
Zygmunt WÓJCIK Wicemistrz MP Oldbojów (Krynica/Sanok) |
Krzysztof ZAWIŁOWICZ Wicemistrz MP Oldbojów (Krynica/Sanok) |
Zbigniew HEBDA Wicemistrz MP Oldbojów (Krynica/Sanok) |
OLIMPIJCZYCY | MISTRZOWIE i MEDALIŚCI MŚ i ME |
REPREZENTANCI POLSKI | |
MISTRZOWIE i MEDALISCI MISTRZOSTW POLSKI |
|
DZIAŁACZE | ZAWODNICY |
ZawszeKTH |
materiały oznaczone są własnością osób lub instytucji wskazanych w oznaczeniu, pozostałe należą do serwisu Zawsze KTH kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób tylko za pisemną zgodą ich właścicieli |