SEZON 2003/2004   Wiadomości | Skład | Rywale | Zasadnicza | Tabela | Play off | Puchar  | Sparing | Stat | Młodzież | EIHC | 75 KTH

2003/2004

05.09.2003
PP: Zagłębie – KTH 6 – 5 po karnych

W pierwszym i... ostatnim meczu KTH w rozgrywkach Pucharu Polski kryniccy hokeiści ulegli Zagłębiu Sosnowiec 5-6. Rozstrzygnięcie zapadło w rzutach karnych.

Młoda krynicka drużyna przystąpiła do spotkania trochę zagubiona w sytuacji, jednak hokeiści szybko otrząsnęli się i w efekcie wygrali pierwszą tercję 2-1. W drugiej odsłonie, po zdobyciu kolejnych bramek przyszło nadmierne rozluźnienie i wynik spotkania zmienił się na korzyść gospodarzy. W ostatnich dwudziestu minutach udało się odrobić straty, ale mecz zakończył się remisem 5-5. Dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia i o zwycięstwie zadecydowały rzuty karne. Jeden jedyny celny strzał w tej fazie spotkania niestety padł po stronie krynickich rywali i to hokeiści z sosnowca awansują do kolejnej rundy Pucharu Polski.

Krynickiej bramki bronił Ziaja Artur. W zespole zagrali kolejni wychowankowie Łukasz Czech i Pasiut Grzegorz (strzelec jednej bramki) oraz testowani zawodnicy Cichoń Tomasz i Bartłomiej Gawlina. Z ostatniej dwójki w Krynicy pozostanie tylko Gawlina.