SEZON 2003/2004   Wiadomości | Skład | Rywale | Zasadnicza | Tabela | Play off | Puchar  | Sparing | Stat | Młodzież | EIHC | 75 KTH

2003/2004

13.09.2003
Diabły pokazały rogi

W pierwszym meczu nowego sezonu amatorów Krynickie Diabły zwyciężyły Wściekłe Psy z Sopotu 15 - 6.

Początek spotkania nie zapowiadał tak wysokiego zwycięstwa miejscowych, a po dwudziestu minutach meczu prowadzili goście 2-1. Dopiero w drugiej tercji rozwiązał się worek z bramkami dla Diabłów i kryniczanie sześciokrotnie pokonali golkipera Mad Dogs. Kolejne osiem goli w trzeciej odsłonie przypieczętowało zwycięstwo gospodarzy. Amatorzy z Trójmiasta konsekwentnie w każdej tercji zdobywali po dwie bramki i mecz zakończył się wynikiem 15-6.

Po spotkaniu, tradycyjnie już, obie drużyny spotkały się w pubie Adria, aby przedyskutować przebieg spotkania.

Krynickie Diabły - Mad Dogs Sopot 15 - 6 (1-2,6-2,8-2)

1-0    04.00 Dutka - Gosztyła
1-1    08.40 Kocemba - Śmigielski
1-2    09.56 Okuniemski - M.Pietrzak (+1)
2-2    22.00 Gosztyła - Makuch
3-2    26.00 Makuch - Gosztyła (+1)
3-3    28.50 Kocemba - Madej
4-3    36.00 Krężołek - Gosztyła