SEZON 2003/2004   Wiadomości | Skład | Rywale | Zasadnicza | Tabela | Play off | Puchar  | Sparing | Stat | Młodzież | EIHC | 75 KTH

2003/2004

13.10.2003
Młodzież KTH na plus

Hokeiści sekcji młodzieżowych KTH w miniony weekend rozegrali łącznie osiem spotkań, w których odnieśli pięć zwycięstw. Najmłodsi kryniczanie w turnieju finałowym w Nowym Targu zajęli trzecią lokatę.

Centralna Liga Juniorów
ZSME Sosnowiec - KTH KM MOSiR 1 - 2 (0-0,1-0,0-2)
dla KTH: Kulig, Abram

ZSME Sosnowiec - KTH KM MOSiR 1 - 5 (1-1,0-2,0-2)
dla KTH: Hamernik 3, Waśko, Abram

KTH KM:
Pyka, Opolski - Chlebda, Waśko, Abram, Hamernik, Tomasiak - Ciarach, Hopej, Naczyński, Horowski, Kulig oraz Bielak, Majchrzak i Pajor - trener Bialik Andrzej

Drużyna juniorów starszych odniosła w Sosnowcu dwa cenne zwycięstwa.

- W pierwszym meczu o wygranej zdecydowała odporność psychiczna i dobre przygotowanie fizyczne - powiedział Andrzej Bialik, drugi trener juniorów. - W drugim spotkaniu wyrównana walka trwała tylko w pierwszej tercji. W pozostałych kryniczanie zdecydowanie przeważali.

Juniorzy Młodsi
UKS Sielec Sosnowiec - KTH KM MOSiR 2 - 3 (0-0,1-1,1-1) dogr. 0-1
dla KTH: Bulanda, Świerczyński, Stoch

UKS Sielec Sosnowiec - KTH KM MOSiR 3 - 2 (3-0,0-1,0-1)
dla KTH: Świerczyński, Stoch

KTH KM:
Matuła, Orzeszek - Plata, Czuba, Domek, Horowski, Świerczyński - Pióro, Rząca, Stoch, Magdziak, Bulanda - Drąg, Papież, Sobol, Majkrzak, Poparda - Czuba, Różana, Dulak, Tarnawski, Mirek - trener Kilar Adam

Obydwa mecze były niezwykle zacięte. W pierwszym o zwycięstwie kryniczan zadecydował gol zdobyty w dogrywce przez Andrzeja Stocha. W drugim spotkaniu nasi juniorzy młodsi stracili trzy bramki w pierwszej tercji. Drugą i trzecią odsłonę wygrali, ale do zwycięstwa zabrakło dwóch bramek.

Młodzicy
MMKS Nowy Targ - KTH KM MOSiR 7 - 1 (2-0,2-0,3-1)
dla KTH: Leśniak

KTH KM:
Skórski, Łątka - Dudzik, Pach, Śliwa, Szajnicki, Leśniak - Kruczek, Myjak, Matuszyk, Kachniarz, Cieślicki - Hraj, Hybel, Papież, Bulanda, Mizera oraz R.Biskup, K.Biskup, Bałuc, Zając - trener Pióro Janusz

- Głównym mankamentem w grze mojej drużyny była słaba skuteczność - powiedział trener Janusz Pióro. - Już w pierwszej tercji mieliśmy co najmniej pięć sytuacji sam na sam, których nie potrafiliśmy wykorzystać. W trzeciej tercji zmieniłem bramkarza i dałem pograć wszystkim zawodnikom.

Żacy
MMKS Nowy Targ - KTH KM MOSiR 6 - 2 (2-1,3-0,1-1)
dla KTH: Witecki, Salamon

KTH KM MOSiR - KH Sanok 9 - 1 (5-0,1-0,3-1)
dla KTH: Zdrojewski 4, Galant 2, Zwierz, Witecki, Salamon

KTH KM:
Świrad, Wiater - Hodoly, Nowak, Talanda, Witecki, Zwierz - Bober, Pociecha, Gurgul, Galant, Zdrojewski - Kiklica, Dudek, Kasprzak, Bryła, Zabawa oraz Faron, Salamon - trener Radzik Zdzisław

- W meczu z MMKS moja drużyna zagrała słabiej w drugiej tercji, w której straciliśmy trzy bramki - powiedział szkoleniowiec żaków Zdzisław Radzik. - W pozostałych mecz był zacięty i wyrównany. Z kolei w niedzielnym meczu z KH Sanok byliśmy zdecydowanie lepsi. Udowodniliśmy, że drugie miejsce jakie zajmujemy w rozgrywkach Okręgu Małopolskiego jest całkowicie zasłużone. Pięć bramek strzelonych w pierwszej tercji ustawiło całe spotkanie.

Żacy Młodsi
KTH KM MOSiR - KH Sanok 16 - 1 (8-0,5-0,3-1)
dla KTH: Pawlik 5, Gurgul 3, N.Kukulak 2, T.Kukulak 2, Krokosz 2, Karcz, Grzesiak

KTH KM:
Kachniarz, Kulig - Krokosz, T.Kukulak, N.Kukulak, Karcz, Gurgul - Cieśla, Grzesiak, Jarosz, Pawlik, Krężołek oraz Piechowicz i Czyszczoń - trener Witassek Robert

Kolejne zwycięstwo drużyny żaków młodszych, którzy w tabeli zajmują pierwszą pozycję z kompletem 15 pkt i imponującym bilansem bramkowym 49 - 6.

Mini Hokej
Turniej Finałowy w Nowym targu dla rocznika 1993/94

W nowotarskich finałach udział wzięły najlepsze drużyny strefowych turniejów kwalifikacyjnych. Obok gospodarzy udział wzięły zespoły z Krynicy, Torunia, Gdańska, Bytomia i Sosnowca.

Mecze krynickiej drużyny:
Krynica-Zdrój - Nowy Targ 2 - 10 karne 3-6, bramki: Majoch, Piwowar
Krynica-Zdrój - Sosnowiec 3 - 2 karne 7-6, bramki: Krzak, Jakub Hurej, Pawlikowski
Krynica-Zdrój - Gdańskiem 3 - 4 karne 5-5, bramki: Kuzak, Jakub Hurej, Pawlikowski
Krynica-Zdrój - Toruniem 2 - 2 karne 3-7, bramki: Pawlikowski, Piwowar
Krynica-Zdrój - Bytomiem 2 - 1 karne 4-4, bramki: Piwowar, Majoch