SEZON 2004/2005   Wiadomości | Skład | Mecze | Tabela | Stat | Rywale | Puchar | Sparing || junior | junior mł. | młodzik | żak | żak mł. | mini

2004/2005

25.10.2004
CLJ - remis i porażka

Dwa ligowe mecze po niemal miesięcznej przerwie rozegrali juniorzy starsi KTH. Przeciwnikiem była drużyna z Sosnowca. Pierwszy mecz zakończył się remisem, drugie spotkanie wygrali goście.

Sobotnia rywalizacja podobnie jak przed miesiącem w Sosnowcu pomimo dogrywki zakończyła się wynikiem 3-3. Punkt za remisowy rezultat to jedyna w minionym tygodniu zdobycz młodych katehetów, nazajutrz w drugim meczu skuteczniej zagrali goście wygrywając 4-7. Od początku tych zawodów bramki zdobywali kryniczanie, a rywale goniąc wynik wciąż wyrównywali. Tak było przez dwie tercje, w trzeciej trzy gole przyjezdnych ustaliły wynik konfrontacji.

W innych meczach CLJ rozgrywanych w Tychach miejscowi sprawiedliwie podzielili się punktami z rówieśnikami z Nowego Targu przegrywając 3-5 i wygrywając 2-0.

W ligowej tabeli prowadzą nowotarżanie (16 pkt.) przed UKS Sielec Sosnowiec (11), MOSM Tychy (8) i KTH (5).