SEZON 2004/2005   Wiadomości | Skład | Mecze | Tabela | Stat | Rywale | Puchar | Sparing || junior | junior mł. | młodzik | żak | żak mł. | mini

2004/2005

21.11.2004
Stoczniowiec II - KS KTH: 0-4 i 2-4

Po dwutygodniowej przerwie zespoły I Ligi rozegrały kolejne spotkania. Zespół KS KTH gościł w Gdańsku, gdzie dwukrotnie pokonał rezerwy Stoczniowca.

W sobotnim meczu w zespole gospodarzy wystąpiło kilku zawodników drużyny ekstraligowej, a bramki bronił Przemysław Odrobny. Nie przeszkodziło to jednak kryniczanom w zdobywaniu goli. Pierwszy golkipera gości w 11 minucie meczu pokonał Damian Dubel, któremu przy tej bramce asystował brat Mateusz. Skromna, jednopunktowa przewaga katehetów utrzymała się aż do końca drugiej tercji. Tuż przed przerwą na 2-0 podwyższył Piotr Kruczek, a w ostatniej odsłonie kolejne bramki dla KTH zdobyli Mateusz Dubel i Mateusz Iskrzycki.

Spotkanie to było dla kilku katehetów 'pierwszym'. W roli trenera po raz pierwszy wystąpił Petr Křemen, pierwszą bramkę w barwach KTH zdobył Mateusz Iskrzycki, a w pierwszym meczu po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją Krzysztof Jaskólski zaliczył asystę. Jedynie dla Artura Ziaji był to drugi mecz... bez straty bramki.

W niedzielę mecz miał nieco inny przebieg. Pierwsi za sprawą Macieja Huczko bramkę zdobyli gospodarze, kryniczanie odpowiedzieli celnymi strzałami Piotra Mytnika i Damiana Dubela i po pierwszej tercji prowadzili 2-1. Jednak po czterdziestu minutach gry wynik był remisowy. Dopiero w ostatniej fazie spotkania, podobnie jak dzień wcześniej, kateheci zdobyli kolejne dwa gole (Adrian Chabior, Damian Dubel) i ostatecznie wygrali ten mecz 4-2.

Dwa zwycięstwa w Gdańsku zmniejszyły w ligowej tabeli przewagę SMS I nad KTH do dwóch punktów. Na trzecią pozycję po dwóch wygranych z Polonią Bytom awansował zespół Zagłębia. Za tydzień kateheci w Sosnowcu zmierzą się z drugim zespołem Szkoły Mistrzostwa Sportowego.

20.11.2004 - sobota
Stoczniowiec II - KS KTH Krynica 0 - 4 (0-1,0-1,0-2)
      0 - 1 Dubel Damian (Dubel Mateusz) 10:27
      0 - 2 Kruczek Piotr (Chabior Adrian, Macierz Krzysztof) 39:18
      0 - 3 Dubel Mateusz (Jaskólski Krzysztof) 043:57
      0 - 4 Iskrzycki Mateusz 55:55

Kary:
Stoczniowiec 45 min. (10 J.Dzięgiel niesportowe zachowanie, 25 P.Soliński kara meczu)