SEZON 2004/2005   Wiadomości | Skład | Mecze | Tabela | Stat | Rywale | Puchar | Sparing || junior | junior mł. | młodzik | żak | żak mł. | mini

2004/2005

07.12.2004
Juniorzy młodsi - mecze z Damisem

Rywalizacja juniorów młodszych KTH KM z zespołem Damisu Warszawa zakończyła się podziałem punktów, sobotni mecz wygrali kateheci 6-1, rewanż warszawiacy 6-3.

W pierwszym spotkaniu kryniczanie wypracowali dwupunktową przewagę już w pierwszej tercji, w następnych zdobywali kolejne gole, a skuteczna obrona własnej bramki pozwoliła zakończyć rywalizację wysoką wygraną. Wynik niedzielnego meczu rozstrzygnął się w ostatnich dwudziestu minutach gry. Po dwóch tercjach przyjezdni prowadzili różnicą jednej bramki, ale w ostatniej odsłonie trafiali celnie do siatki KTH jeszcze trzykrotnie i spotkanie zakończyło się zwycięstwem hokeistów Damisu 6 - 3.

W ligowej tabeli nadal prowadzi zespół Adama Kilara utrzymując dwupunktową przewagę nad zespołem z Warszawy i pięcioma punktami wyprzedzając Unię Oświęcim. W najbliższą sobotę i niedzielę juniorzy młodsi podejmować będą rówieśników z Sanoka, mecze odpowiednio o godz. 11:00 i 10:00.