SEZON 2004/2005   Wiadomości | Skład | Mecze | Tabela | Stat | Rywale | Puchar | Sparing || junior | junior mł. | młodzik | żak | żak mł. | mini

2004/2005

17.01.2005
Juniorzy: niedziela będzie dla nas

Przed tygodniem juniorzy KTH KM rywalizowali z zespołem MOSM Tychy w wyjazdowych spotkaniach ulegając przeciwnikom w meczu sobotnim i zwyciężając w niedzielę. Podobnie było i tym razem.

W pierwszym starciu lepsi okazali się rywale zwyciężając katehetów 7-3. Po dwudziestu minutach gry prowadzili gospodarze 1-0, ale w drugiej tercji stracili trzy bramki i w dalszej części spotkania warunki dyktowali tyszanie. Na początku ostatniej tercji juniorzy KTH zdobyli kontaktowego gola, ale przyjezdni odwdzięczyli się kolejnymi trzema. W końcówce meczu miejscowi zmniejszają rozmiary porażki, ale tylko na chwilę, tuż przed końcowym gwizdkiem wynik meczu siódmym celnym trafieniem ustalają hokeiści MOSM.

W niedzielę w rewanżowym spotkaniu, było na odwrót, to przyjezdni gonili wynik, ale bezskutecznie. Po każdym wyrównaniu kateheci zdobywali kolejnego gola, a w trzeciej tercji zwiększyli przewagę do trzech bramek. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem kryniczan 6-4.

Większość juniorów KTH wspomagało pierwszoligową drużynę w meczach z SMS-em i przeciw tyszanom Andrzej Pasiut wystawił w składzie również zawodników z młodszych roczników. Czołowi strzelcy juniorów młodszych Dawid Bulanda i Andrzej Stoch także w tym dwumeczu wykazali się snajperskimi umiejętnościami, bramki dla KTH zdobywali także Marcin Zabawa (3), Krzysztof Zwierz (1), Tomasz Majchrzak (1) i Łukasz Czech (1).

W zespole gości, podobnie jak przed tygodniem, najczęściej na listę strzelców wpisywał się Paweł Sinka (4), trzy gole zdobył Tomasz Siwiak, dwa Bartosz Matczak i po jednym Michał Osetek i Tomasz Maćkowiak.

Kolejne mecze kateheci rozgrywać będą końcem stycznia, przeciwnikiem będzie zespół UKS ZSME Sosnowiec.