SEZON 2004/2005   Wiadomości | Skład | Mecze | Tabela | Stat | Rywale | Puchar | Sparing || junior | junior mł. | młodzik | żak | żak mł. | mini

2004/2005

20.02.2005
KS KTH - Stoczniowiec II 8 - 2

W przedostatnim meczu rundy zasadniczej kateheci pokonali rezerwy stoczniowca Gdańsk 8-2. Trzy bramki dla miejscowych zdobył słowacki napastnik Marian Uharcek.

Tradycyjnie już, worek z bramkami dla KTH rozwiązał w trzeciej minucie meczu czołowy snajper drużyny Piotr Kruczek, chwilę później na 2-0 podwyższył Paweł Zasadny, ale na więcej bramek dla gospodarzy trzeba było trochę poczekać. Za to w połowie tercji przewagę jednego gracza wykorzystali rywale, kontaktowego gola zdobył Rafał Balcewicz. Przewagę katehetów powiększył dopiero na trzy minuty przed przerwą Dominik Salamon.

Kolejne dwadzieścia minut to niezbyt ciekawe widowisko, zabrakło celności, precyzji i finezji gry, jakie kateheci prezentowali w ostatnich spotkaniach. Inicjatywę przejęli goście, kilkukrotnie nawet zmusili Artura Ziaję do wytężonej pracy i niewiele brakowało, by dwubramkowa przewaga miejscowych stopniała. Wydarzenia na tafli nie odzwierciedlały faktu, że z przedostatnim zespołem w tabeli gra pretendent do ekstraligi. Podobny zastój w grze w konfrontacji z nieco mocniejszym przeciwnikiem mógłby wiele kosztować krynickich hokeistów. Przebudzenie przyszło wraz z czwartą bramką dla gospodarzy, którą w 36 minucie spotkania zdobył słowacki napastnik w barwach KTH Marian Uharcek. Więcej goli w tej części gry już nie było, ale za to w ostatniej tercji kryniccy ulubieńcy w pełni się zrehabilitowali, w przeciągu sześciu minut czterokrotnie celnie trafiając do bramki przeciwnika. Na listę strzelców ponownie i to dwukrotnie wpisał się Marian Uharcek oraz Krzysztof Macierz i Mateusz Iskrzycki. Wynik spotkania w 58 minucie ustalił Maciej Gliwa zdobywając dla Stoczniowca drugą bramkę.

19.02.2005
KS KTH - Stoczniowiec II Gdańsk 8 - 2 (3-1, 1-0,4-1)
      8 - 2 57:21 Gliwa - Kosobucki - Kuchnicki

Kary: KTH 10 min. - Stoczniowiec 10 min.

Strzały na bramkę: KTH 43 - Stoczniowiec 16

Przewagi: KTH 0/3 - Stoczniowiec1/3

Sędziowali: P.Kępa oraz K.Zygmunt i T.Radzik

A.Ziaja (54:40 M.Ziaja) - Laurencik, Piksa, Uharcek (2), Salamon, Zabawa - Pawlik, Waśko, Horowski, M.Dubel (4), D.Dubel - D.Kruczek (2), Ciarach, Zasadny, Macierz, P.Kruczek oraz Żołnierczyk (2), Iskrzycki, Jaskólski - trener Peter Kremen