SEZON 2005/2006

2005/2006

06.11.2005
Juniorzy młodsi nie pokonani

Siódme ligowe spotkanie rozegrali juniorzy młodsi KTH KM MOSiR w sobotnie popołudnie i po raz siódmy rywalizacja zakończyła się ich zwycięstwem. Tym razem z tafli pokonani schodzili oświęcimianie.

Pierwsza tercja nie zapowiadała tak wysokiej wygranej. Co prawda to kateheci pierwsi zdobyli gola, ale szybka podwójna riposta gości pozwoliła im objąć prowadzenie i tak też zakończył się pierwszy fragment meczu. Dopiero druga odsłona pokazała jak skutecznie potrafią grać podopieczni Marka Bialika. Trzy celne trafienia zaliczone w ciągu niespełna dwóch minut stworzyły punktową i psychologiczną przewagę gospodarzy, a kolejne trzy przesądziły o losach spotkania. Wynik meczu przypieczętowała bramka zdobyta przez katehetów w ostatnich minutach zawodów. Juniorzy młodsi KTH pokonali rówieśników z Oświęcimia 8-3 i nadal pozostają niepokonaną drużyną w rozgrywkach eliminacyjnych prowadzonych przez śląski OZHL.

W rywalizacji z oświęcimianami trzy bramki zdobył Szajnicki Tomasz, do niego należało ostatnie słowo w tym spotkaniu, podobnie jak przed tygodniem w Opolu, ale wówczas była to złota bramka w dogrywce dająca katehetom zwycięstwo. W sobotnim meczu strzelali także Marcin Śliwa (2 gole), Jan Kachniarz - obecnie najskuteczniejszy gracz zespołu oraz Tomasz Bulanda i Michał Matuszyk. Dla rywali bramki zdobyli Andrzej Kubas, Maciej Chromniak i Mateusz Gryziewicz.

Za tydzień w meczu wyjazdowym drużyna KTH zmierzy się z MOSM Bytom.

05.11.2005
KTH KM MOSiR - UKH Unia Oświęcim 8 - 3 (1-2,6-1,1-0)
      1 - 0 Śliwa - Myjak (12:17 w osłabieniu)
      1 - 1 Kubas - Hercog (12:46 w przewadze)
      7 - 2 Śliwa - T.Bulanda (37:56)
      7 - 3 Gryziewicz - Przystał (39:41 w przewadze)
      8 - 3 Szajnicki (57:20)

Kary: KTH 36 min. (po 10 min. M.Kruczek i P.Pach) - Unia 8 min.

Sędziowali: T.Przyborowski oraz B.Bialik i A.Konar

KTH KM MOSiR:
Skórski, Świrad (od 45:20 ) - Pach (10), Dudzik, M.Kruczek (2+10), Kachniarz (2), Mizera - Myjak (2), Hybel (4), Śliwa, T.Bulanda (2), Matuszyk - Dudek, Sekuła (2), Pajda, Szajnicki (2), Mackiewicz oraz Pyrć - trener Marek Bialik

UKH Unia Oświęcim:
Wojtasiak, S.Noworyta (od 28:15) - Bielski, Kasperczyk (2), Kubas (2), Chromniak, Hercog (4) - Kaim, Majkut, Przystał, Gryziewicz, Juśkiewicz oraz Wawrzynek, Mielech, Kaczmarczyk, Walusiek - trener Mirosław Krzemień