2005/2006

14.11.2005
Juniorzy: te ostatnie sekundy...

Niedzielny mecz ligi juniorów, w którym zmierzyły się zespoły KTH i Naprzodu Janów, przyniósł sporo emocji, niestety finał nie był po myśli gospodarzy, którzy ulegli rywalom jednym golem straconym w ostatnich sekundach meczu.

Początek był bardzo obiecujący dla katehetów, dwie szybkie bramki zdobyte przez Andrzeja Stocha i Dawida Bulandę w pierwszych minutach rywalizacji były dla przeciwników mocnym ciosem, ale goście nie dali za wygraną i jeszcze w pierwszej tercji zaczęli odrabiać straty (Rafał Mironiuk), a po czterdziestu minutach gry, dzięki celnym trafieniom Igora Wilka i Tomasza Rasikonia, to janowianie schodzili na przerwę z jednobramkową zaliczką . W połowie trzeciej odsłony wyrównanie i nadzieję na lepszy wynik dał jeszcze kryniczanom Mateusz Dubel, ale podobnie jak przed tygodniem w zawodach z nowotarżanami, szalę zwycięstwa na stronę przyjezdnych przeważył gol stracony przez gospodarzy kilkadziesiąt sekund przed końcowym gwizdkiem.

Po dziewięciu rozegranych spotkaniach zespół Adama Kilara nadal zajmuje drugą lokatę z 19 punktami na koncie, za Unią Oświęcim (21), a przed MMKS Podhale (15). Kolejny mecz już 20 listopada w Sosnowcu z miejscowym Sielcem.

KTH KM MOSiR - MUKS Janów 3 - 4 (2-1,0-2,1-1)

KTH KM MOSiR Krynica:
Matuła, od 28:59 Skórski - Waśko, Tomasiak, Iskrzycki, M.Dubel (2), Horowski - Ciarach (4), Hopej, Domek, Kachniarz, Dulak - Rząca, Drąg, Stoch (2), Magdziak, D.Bulanda (4) oraz Świerczyński - trener Adam Kilar