SEZON 2005/2006

2005/2006

22.01.2006
Amatorzy: Diabły gościły w Sanoku

W rewanżowym spotkaniu towarzyskim amatorzy z Krynicy ulegli Oldboys Sanok 5-7. Spotkanie odbyło się na lodowisku w Sanoku.

Pierwszy mecz w barwach Krynickich Diabłów rozegrał Bartosz Pióro, który był autorem jednej z bramek dla kryniczan, pozostałe zdobyli Wojtek Romański, Maciej Gosztyła, Dariusz Tyliszczak i Michał Pajor.

Początek spotkania był obiecujący dla gości, kryniczanie zakończyli pierwszą tercję dwubramkowym zwycięstwem. Kolejne dwadzieścia minut należało jednak do miejscowych, którzy aż pięciokrotnie pokonali krynickiego golkipera, Diabły odpowiedziały tylko jednym celnym trafieniem. Remisowa ostatnia tercja dała ostatecznie zwycięstwo gospodarzom.

W poprzednim meczu tych zespołów, rozegranym 16 października w Krynicy, Diabły uległy sanoczanom 6-10.