2005/2006

12.08.2005
Sparingi: KH Sanok - KTH 5 - 3

W rewanżowym towarzyskim spotkaniu z KH Sanok, rozegranym na lodowisku rywala, kateheci ulegli sanoczanom 3-5.

Andrej_Szöke
Andrej Szöke
w meczu w z KH Sanok
zdobył dwie bramki
(fot. e2rds)
Sanoczanie dosłownie zrewanżowali się katehetom. Po przegranym wysoko pierwszym meczu w Krynicy 0-6, zmobilizowali się i przed własną publiką pokonali zespół Petra Křemena 5-3. Pierwszą bramkę, po celnym strzale Andreja Szöke, zdobyli kryniczanie, ale kolejne strzelali już gospodarze. Dwa gole dla Sanoka zdobył powracający do zespołu Wojciech Milan, po jednej Maciej Radwański, Robert Kostecki i Artur Dżoń. Rozmiary porażki kryniczanie zmniejszyli pod koniec drugiej tercji, kiedy po raz drugi celnym trafieniem popisał się Szöke, a wynik spotkania 59 minucie ustalił Paweł Zasadny.

W krynickiej drużynie wystąpił Mateusz Dubel, który pozostaje w KTH. W sanockim sparingu miał wziąć udział również zawodnik Cracovii Drozdowicz, jednak nie stawił się w Krynicy przed wyjazdem.

Następny mecz kontrolny kateheci rozegrają 16 sierpnia w Spisskiej Novej Vsi z miejscowym zespołem. Kryniccy kibice organizują wyjazd na to spotkanie, więcej informacji na forum.

KH Sanok - KS KTH Krynica 5 - 3 (2-1,3-1,0-1)
      0-1 11:48 Szöke - Żołnierczyk (+1)
      1-1 16:41 Milan - Niemiec
      2-1 17:02 Kostecki
3-1 26:06 Milan - Niemiec - Radwański
      4-1 32:36 Radwański - Milan - Niemiec
      5-1 36:30 Dżoń - Demkowicz - Burnat
      5-2 38:21 Szöke - D.Kuczek (4/3)