2005/2006

10.10.2005
Juniorzy wygrali w Janowie

Juniorzy starsi KTH w minioną niedzielę zmierzyli się z rówieśnikami z Janowa. Wyjazdowe spotkanie kryniczanie wygrali 5-1, było to trzecie zwycięstwo młodych katehetów w czterech dotychczas rozegranych meczach.

W Janowie pierwsza tercja zakończyła się jednobramkową przewagą kryniczan, po czterdziestu minutach podopieczni Adama Kilara prowadzili już dwoma punktami, a w ostatnim fragmencie gry uzyskali jeszcze trzy celne trafienia. Mecz ostatecznie, za sprawą Rafała Mironiuka, który w 54 minucie meczu pokonał krynickiego bramkarza, zakończył się zwycięstwem gości 5-1. Dla KTH gole zdobyli Andrzej Stoch (2), Dawid Bulanda, Sebastian Rząca i Szymon Magdziak.

Wcześniej juniorzy KTH pokonali zespoły z Tychów i Oświęcimia, a przed tygodniem ulegli po dogrywce ekipie Nowego Targu. Z dziesięcioma punktami na koncie zajmują pierwszą lokatę w tabeli rozgrywek eliminacyjnych prowadzonych przez Śląski OZHL.

MUKS Janów - KTH KM MOSiR 1 - 5 (0-1,0-1,1-3)
     0 - 1 Stoch - D.Bulanda (15:25)
     0 - 2 Rząca (23:19)
     0 - 3 Stoch - Magdziak - D.Bulanda (43:32)
     1 - 3 Mironiuk - Pilor (53:24)
     1 - 4 Magdziak (53:52)
     1 - 5 D.Bulanda - Stoch (58:11)

Kary: MUKS 16 min. - KTH KM MOSiR 10 min.