2007/2008

03.12.2007
CLJ: cztery punkty z Jastrzębiem

Zwycięstwo i przegraną po karnych zanotował na swoim koncie zespół juniorów KTH KM w ligowych meczach z JKH Czarne Jastrzębie.

Wygraną w pierwszym spotkaniu zapewniły młodym katehetom cztery bramki zdobyte parami. Najpierw w siódmej minucie meczu, przy stanie 0-1, bramki Tomasza Bulandy i Marka Bryły wyprowadziły krynicki zespół na prowadzenie, a później, w 52 min. (2-2) dwa celne trafienia Mateusza Mizery w odstępie czterech sekund dały przewagę i w efekcie zwycięstwo 4-3 podopiecznym Wojciecha Różany.

W rewanżu gospodarze wygrali pierwszą tercję 1-0. W kolejnej skuteczniejsi byli rywale zdobywając dwa gole. Na początku trzeciej kateheci wyrównali, a remis utrzymał się do sześćdziesiątej minuty meczu. Rozstrzygnięcia nie przyniosła dogrywka i o końcowym wyniku zadecydowały rzuty karne, w których celniej trafiali goście.

Po osiemnastu kolejkach juniorzy KTH KM zajmują drugą pozycję w ligowej tabeli (33 pkt) za Czarnymi Jastrzębie (również 33 pkt), a przed Unią Oświęcim (31 pkt i mniej rozegranych spotkań) i MOSM Tychy (28).

8 i 9 grudnia młodzi kateheci na krynickim lodowisku zmierzą się z zespołem gdańskiego Stoczniowca, który zajmuje szóstą lokatę z 25 punktami na koncie. Spotkania w sobotę o 19:00 i niedzielę o 11:00.