2007/2008

22.01.2008
CLJ: podział punktów i 200 karnych minut

Podziałem punktów zakończyła się konfrontacja juniorów KTH KM z przedostatnią drużyną ligowej tabeli. Na lodowisku w Krynicy kateheci w pierwszym meczu ulegli toruńskim Sokołom 1-8, a w rewanżu pokonali rywali 6-3. Ciężką przeprawę mieli z młodymi hokeistami sędziowie prowadzący obydwa spotkania.

Pierwsze starcie wygrali niespodziewanie przyjezdni, wysoko, aż 8-1. O wyniku przesądziła druga tercja, przegrana przez miejscowych 1-6. Honorowego gola dał katehetom w 36 minucie meczu Tomasz Bulanda.

W rewanżu sytuację na lodowisku od pierwszych minut kontrolowali kryniczanie, pierwsi zdobyli gola i raz po raz uciekali rywalom z wynikiem, by ostatecznie zwyciężyć 6-3.

Sporo pracy w obydwa ligowe mecze juniorów musieli włożyć sędziowie prowadzący te zawody. Arbitrzy, by okiełznać czupurną młodzież, nałożyli łącznie 202 karne minuty, w tym cztery dziesiątki i dwie kary meczu.

W ligowej tabeli kryniccy juniorzy zajmują aktualnie trzecią lokatę tracąc 10 punktów do lidera oświęcimskiej Unii i 3 punkty do Czarnych Jastrzębie. Za KTH plasują się SMS II i MOSM Tychy (po 46 pkt.), Stoczniowiec Gdańsk (35) i Sokoły Toruń (30), a zestawienie zamyka zespół MOSM Bytom (19).

Kolejne mecze młodzi kateheci rozegrają 26 i 27 stycznia w Tychach.

19.01.2008
KTH KM - Sokoły Toruń 1 - 8 (0-1,1-6,0-1)
    0 - 1 04:44 Chyliński - Pietras - Pieniak
    0 - 2 20:32 Chyliński
    0 - 3 28:10 Liczmański - Kuchnicki - Ruszyński
    0 - 4 30:20 Ruszyński - Kuchnicki - Chyliński (5/4)
    0 - 5 31:48 Kuchnicki
    0 - 6 32:53 Chyliński - Gościmiński - Ruszyński
    1 - 6 35:14 T.Bulanda - Pajda (5/4)
    1 - 7 38:38 Pietras - Jukiel
    1 - 8 47:00 Liczmański - Chyliński

kary:
KTH 61 min. (w tym J.Pajda 10 niesportowe zachowanie i 25 kara meczu)
Sokoły 75 min. (w tym A.Pietras 10 za atak na głowę oraz B.Jukiel 10 za niesportowe zachowanie i 25 kara meczu)

sędziowali: T.Przyborowski oraz P.Radzik i B.Bialik

KTH KM Krynica-Zdrój:
Marszał, od 30:20 Czyszczoń - Dudzik (8), Talanda (2), Gurgul, T.Bulanda, D.Zabawa (6) - Stafin (2), Nowak, Kozak (4), Pajda (2+10+25), Salamon oraz Michalik, Mizera (2) - trener J.Pióro

Sokoły Toruń:
Beszczyński, od 40:00 Ciesielski - Kuchnicki (2), Pietras (2+10), Gościmiński (8), Ruszyński (2), Jukiel (4+10+25) - Lidtke, Pronobis (2), Liczmański (4), Chyliński (4), Pieniak (2) - trener L.Minge

20.01.2008
KTH KM - Sokoły Toruń 6 - 3 (3-1,0-1,3-1)
    6 - 3 57:17 Pieniak - Chyliński (5/3)

kary: KTH 34 min. - Sokoły 32 min. (w tym K.Ruszyński 10 za niesportowe zachowanie)
sędziowali: T.Radzik oraz P.Radzik i A.Konar

Kulig (2) - Myjak (8), Dudzik,Gurgul, T.Bulanda (4), D.Zabawa (6) - Stafin (4), Talanda (2), Kozak (4), Salamon, Mizera (2) oraz Nowak (2), Pajda - trener J.Pióro

Ciesielski - Kuchnicki (4), Pronobis (2), Gościmiński (2), Ruszyński (6+10), Jukiel (2) - Lidtke (4), Rutkowski, Chyliński (2), Liczmański, Pieniak - trener L.Minge

zobacz: tabela i statystyki