2007/2008

30.01.2008
CLJ: ponownie podział punktów

Juniorzy KTH KM podzieli się punktami z hokeistami MOSM Tychy, w ostatnich ligowych meczach obydwa zespoły zanotowały po jednym zwycięstwie.

Jan_Kachniarz
Jan Kachniarz
w dwumeczu z Tychami (26/27.01.2008) zdobył cztery gole dla KTH
(fot.e2rds)
Pierwsze starcie przebiegło w myśl zasady miłe złego początki. Kateheci pierwsi zdobyli gola już w 3 minucie gry, a na początku drugiej tercji prowadzili 2-0. Później jednak większą skutecznością wykazali się gospodarze, końcem drugiej odsłony uzyskali wyrównanie, a mocnym uderzeniem w ostatnich dwudziestu minutach gry (tercja wygrana 5-1) zapewnili sobie wysokie zwycięstwo. Tuż przed końcem zawodów dwóch hokeistów z Krynicy i jeden z Tychów za nadmierną i zbyteczną ostrość w grze otrzymali kary meczu. Bramki dla KTH zdobyli Jan Kachniarz dwie i Damian Zabawa.

W rewanżu kateheci odpłacili miejscowym pięknym za nadobne. Tym razem pięć goli w jednej tercji zdobyli kryniczanie, w połowie meczu prowadzili 5-1, a całe spotkanie wygrali 5-3. Ponownie dwukrotnie punktował Jan Kachniarz, celne trafienia zaliczyli również Grzegorz Myjak, Damian Zabawa i Marek Bryła.

Po trzydziestu rozegranych spotkaniach kateheci zajmują nadal trzecią lokatę za oświęcimską Unią i Czarnymi Jastrzębiami, a przed MOSM Tychy, SMS II, Stoczniowcem, toruńskimi Sokołami i MUKS Bytom.

kary:
Tychy 45 min. (w tym 25min. W.Galmach za niesportowe zachowanie)
KTH 78 min. ( w tym po 25 min. G.Myjak i M.Matuszyk za niesportowe zachowanie)

strzały na bramkę: Tychy 26 - KTH 22

sędziowali: P.Bereska oraz D.Pobożniak i Ł.Ronkiewicz

MOSM Tychy:
Targiel - Galmach (25), Sutor, Jaśkowiec (4), Sowa (4), Trojnar - Matla, Sobecki, Banachewicz, Ochmanek, Matras (2) - Bronowski, Hancyk, Jaromir (2), Warmusz (4), Nejman oraz Szkoła, Fuks (2), Jesionka (2), Mareńko - trener B.Sławiński

KTH KM Krynica-Zdrój:
Marszał, od 29:44 Kulig - Myjak (8+25), Salamon, Gurgul, Kachniarz (2), Mizera - Kiklica (6), Kozak (4), Matuszyk (4+25), Bryła, D.Zabawa oraz Pajda, Zwierz (4) - trener W.Różana

3 - 5 55:19 Jaśkowiec - Mareńko

kary: Tychy 14 min. - KTH 28 min. (w tym 10 min G.Myjak za niesportowe zachowanie)
sędziowali: M.Pilarski oraz D.Pobożniak i Ł.Ronkiewicz

MOSM Tychy:
Targiel, od 30:34 Zgórski - Galmach, Sutor, Jaśkowiec, Sowa - Matla (2), Sobecki, Banachewicz (2), Ochmanek, Matras - Bronowski, Hancyk, Jaromir, Warmusz, Nejman oraz Trojnar (2), Fuks, Jesionka, Mareńko (8) - trener B.Sławiński

Czyszczoń - Myjak (10), Salamon, Gurgul (2), Kachniarz (8), Matuszyk (4) - Kiklica, Kozak, D.Zabawa, Bryła (2), Mizera (2) oraz Pajda, Zwierz - trener W.Różana