2007/2008

23.09.2007
CLJ: dwa zwycięstwa z Sokołami

Pierwsze ligowe punkty wywalczyli juniorzy KTH KM. Na inaugurację rozgrywek zmierzyli się z toruńskimi Sokołami dwukrotnie pokonując rywali na własnym lodowisku.

Sobotnie spotkanie rozstrzygnęło się w dodatkowym czasie gry. Kateheci po dwóch tercjach prowadzili 4-1, ale w ostatniej odsłonie rywale zagrali skuteczniej i dzięki trzem zdobytym bramkom doprowadzili do wyrównania. Na listę strzelców zespołu gospodarzy wpisali się Grzegorz Myjak, Grzegorz Leśniak, który powrócił do Krynicy z Janowa oraz Andrzej Stoch i Piotr Pach. A zwycięstwo zapewnił KTH dwadzieścia osiem sekund przed końcem dogrywki Tomasz Bulanda.

Młodszy z braci Bulandów odegrał znaczącą rolę także w meczu rewanżowym. Z pięciu celnych trafień kryniczan trzy były autorstwa tego hokeisty. Tomek pierwszy w niedzielnym spotkaniu pokonał golkipera gości, a w trzeciej tercji przy stanie 3-3 jego celny strzał w zamieszaniu pod bramką Sokołów dał katehetom prowadzenie. Zwycięstwo swojej drużyny przypieczętował znowu w ostatnich sekundach gry. Po wznowieniu w strefie obrony KTH, kiedy kryniczanie bronili się w liczebnym osłabieniu, a Sokoły wycofały bramkarza, wywalczył krążek i pewnie wrzucił go do pustej bramki rywali. Celne trafienia zaliczyli także Łukasz Dudzik i Dawid Bulanda.

Za tydzień w wyjazdowych spotkaniach juniorzy zmierzą się z zespołem MOSM Tychy.

22.09.2007
KTH KM - Sokoły Toruń 5 - 4 D (2-0,2-1,0-3;1-0)
   1 - 0 Myjak - T.Bulanda 13:38 (5/4)
   2 - 0 Leśniak 17:38
   3 - 0 Stoch - Kachniarz 25:59 (5/4)
   3 - 1 Liczmański - Chyliński 31:16
   4 - 1 Pach - Talanda 39:06 (5/4)
   4 - 2 Pietras - Ruszyński - Kuchnicki 42:32 (5/3)
   4 - 3 Ruszyński - Gościniński 50:29
   4 - 4 Pieniak - Chyliński 54:22
   5 - 4 T.Bulanda 64:32

kary: KTH 18 min. - Sokoły 30 min. (10 Cichewicz niesp. zachow.)
sędziowali: T.Przyborowski oraz K.Zygmunt i A.Konar

KTH KM Krynica:
Marszał - Kilkica (4), Talanda, Myjak (4), T.Bulanda, D.Zabawa - Nowak, Rząca (6), Stoch (2), Kachniarz, Leśniak oraz Dudzik, Pach (2), Salamon, Pajda - trener M.Bialik

Sokoły Toruń:
Machel, od 21min. Ciesielski - Kuchnicki (2), Pietras (2), Gościniński (4), Ruszyński, Gawrych - Lidtke (2), Cichewicz (4+10), Liczmański, Chyliński (6), Jukiel oraz Pronobis, Pieniak, Koksyt, Wiśniewski - trener L.Minge

23.09.2007
KTH KM - Sokoły Toruń 5 - 3 (1-1,2-2,2-0)
   4 - 3 T.Bulanda 58:02
   5 - 3 T.Bulanda 59:42 (do pustej bramki)

kary: KTH 14 min. - Sokoły 34 min. (po 10 Gawrych i Cichewicz)
sędziowali: T.Radzik oraz B.Bialik i A.Konar

Marszał - Kiklica (2), Nowak (2), Myjak, T.Bulanda, D.Zabawa - Rząca, Talanda, Stoch, Kachniarz (2), D.Bulanda (2) oraz Pach (4), Dudzik, Pajda, Leśniak (2) - trener M.Bialik

Ciesielski - Kuchnicki (2), Pietras (2), Gościniński, Ruszyński (2), Gawrych (2+10) - Lidtke, Cichewicz (10), Liczmański, Chyliński (2), Jukiel (4) oraz Pronobis, Pieniak, Koksyt, Wiśniewski - trener L.Minge