2007/2008

30.09.2007
CLJ: Tychy pokonane

Kolejne dwa mecze juniorzy KTH KM rozstrzygnęli na swoją korzyść. W sobotę i niedzielę pokonali drużynę MOSM Tychy.

W pierwszym meczu, na dziesięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry kryniczanie przegrywali 0-2. Celne trafienia Jana Kachniarza i Tomasza Bulandy wyrównały stan i do rozstrzygnięcia potrzebna była dogrywka, ale i ona nie wyłoniła zwycięzcy. Zadecydowały rzuty karne, w których lepsi okazali się gospodarze.

W rewanżu od początku prowadzili podopieczni Marka Bialika, a hokeiści MOSM Tychy zmuszeni byli gonić wynik. Na początku trzeciej tercji drużyna KTH KM prowadziła różnicą trzech bramek, ale ostatecznie zawody zakończyły się zwycięstwem miejscowych 6-5.

Po czterech meczach młodzi kateheci mają na swoim koncie 10 punktów, 19 zdobytych i 14 straconych bramek. Za tydzień piąta i szósta kolejka spotkań, KTH podejmować będzie rówieśników z Jastrzębia. Mecze w sobotę o 19:00 i niedzielę o 11:00.