2007/2008

06.10.2007
Naprzód II - KS KTH 4 - 7

Pierwsze punkty katehetów. Sobotnie spotkanie z zespołem Naprzodu II kryniczanie wygrali 7-4.

Pierwsze trzy punkty zapisali kateheci na swoim koncie pokonując w meczu wyjazdowym rezerwowy zespół Naprzodu Janów 4-7. Dwie tercje kryniczanie zagrali bardzo dobrze wypracowując sporą przewagę bramkową, po czterdziestu minutach meczu prowadzili 6-1. W ostatniej odsłonie musieli ciężko pracować by utrzymać korzystny wynik, a to za sprawą kilku okresów gry w osłabieniu po nałożonych karach. Dwa stracone przez katehetów w tej części spotkania gole padły właśnie w czasie, kiedy gospodarze grali z przewagą dwóch lub jednego zawodnika. Mecz ostatecznie zakończył się zwycięstwem KTH.

Pierwsze swoje ligowe bramki zdobyli w Janowie Robert Błażowski, Grzegorz Horowski i debiutujący w drużynie seniorów Norbert Kukulak. Niestety zwycięstwo kryniczanie okupili kontuzjami dwóch graczy. Urazu pachwiny doznał Damian Zabawa i nie wystąpi w spotkaniu rewanżowym, a udział Artura Zielińskiego z powodu stłuczonych kostek stoi pod znakiem zapytania. Mecz w niedzielę o godz. 13:00.